12:28:36 - جمعه 23 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله سیدمحمد شاهچراغی؛
روزقدس عامل اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان این که روز قدس ، روز اقتدار و انسجام امت اسلام است، گفت : مردم استان سمنان با حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس دشمنان اسلام را ناامید کردند.

آیت الله سیدمحمد شاهچراغی روز جمعه در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در سمنان ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم در این آیین افزود : روز قدس نماد اتحاد ، وحدت جهان اسلام و تجلی همدلی و فریاد رهایی فلسطین است.
وی خاطرنشان کرد: روز قدس، عبادتی بسیار بزرگ و عظیم در پیشگاه خداوند است و امت اسلامی و مردم ایران همچون سال های گذشته با حضور با شکوه و شایسته خود در این آیین با حمایت از مردم مظلوم فلسطین، دشمنان اسلام را ناامید کردند.
وی تصریح کرد : این روز عامل اتحاد و همبستگی مسلمانان جهان است و مردم سمنان با حضوری پرشور در راهپیمایی عظیم روز قدس، برای دفاع از ملت مظلوم فلسطین شرکت کردند.
وی اضافه کرد : حمایت ها و اعلام همبستگی مسلمانان می تواند برگ برنده ای برای مردم فلسطین و مقاومت آن ها در مقابل این رژیم غاصب و اشغالگر صهیونیستی باشد.
امام جمعه سمنان خاطرنشان کرد : روز قدس، نماد تبلور عقیده، روز فریاد و روز شعور و شعار ، روز همدردی، روز رهایی و در نهایت روز اقتدار و انسجام امت اسلام است و ملت مؤمن و روزه‌دار ایران اسلامی همچون گذشته با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در این راهپیمایی عظیم حضور پیدا کردند.
شاهچراغی ادامه داد : امام خمینی(ره) روز قدس را به وجود آورد تا امت اسلام در برابر ظلم و استکبار مقاومت و ایستادگی کند و این روز فقط روز فلسطین نیست بلکه روز اسلام و روز حکومت اسلامی است.
وی گفت : روز قدس برگ زرین دیگری برای ملت ایران است و به استکبار جهانی فهماند تا همچنان ملت ایران استوار و با تبعیت از ولی امر خود همیشه درصحنه حضور دارند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب