13:48:08 - پنجشنبه 22 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانداردامغان خبرداد:
رشد 64 درصدی اعتبارات امسال دامغان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین- دامغان- فرماندار دامغان گفت: اعتبارات این شهرستان در بودجه 96 حدود 188 میلیارد و 570 میلیون ریال اعلام شد که این رقم در مقایسه با سال گذشته 64 درصد افزایش یافته است.

 علی اصغر مجد روز پنجشنبه در کمیته شورای برنامه ریزی شهرستان دامغان در سالن جلسات فرمانداری، افزود: 66 میلیارد و 319 ریال در بودجه سال 96 به اعتبارات فنی و عمرانی این شهرستان افزوده شد.
وی گفت: حرکت به سمت رشد و توسعه، صرفه جویی در هزینه ها و نتیجه‌محور بودن طرح ها از مهم ترین اهداف دولت تدبیر و امید است.
وی، تکمیل طرح های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و کمک به اجرای دقیق طرح های اقتصاد مقاومتی را از برنامه های دارای اولویت شهرستان دامغان در سال 96 عنوان کرد و گفت: برای 175 طرح عمرانی این شهرستان تامین اعتبار شده است.
مجد با تاکید بر اینکه 10 درصد اعتبار دامغان به رفع مشکلات آب و فاضلاب و پنج تا هشت درصد اعتبار در بخش های طرح های هادی روستایی هزینه می شود، یادآور شد: با توجه به شاخص بندی اعتبارات ماده 180 اساسنامه سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور امید زیادی برای تخصیص این عتبارات مصوب وجود دارد.
فرماندار دامغان گفت: در نشست های گذشته، طرح هایی برای بهره برداری از طرح های با پیشرفت فیزیکی 85 درصدی مصوب شد که باید مدیران دستگاه های اجرایی برای اتمام این طرح ها اقدام کنند.
شهرستان دامغان بیش از 90 هزار نفر جمعیت دارد.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان دوستمحمدی   ژوئن 22, 2017  

    سمنان لاین از فرماندار سمنان ورشد اعتبادات این شهرستان چه خبر
    …..