12:22:14 - دوشنبه 19 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برج‌ساز از قصاص گریخت
کانال تلگرام سمنان لاین

مرد برج ساز که بدهکار یک میلیارد تومانی‌اش را ربوده و سپس او را به قتل رسانده بود، پس از محاکمه به اتهام‌قتل عمد به قصاص و به اتهام آدم‌ربایی به 15 سال حبس محکوم شد. برج‌ساز میلیاردر در یک‌قدمی چوبه دار بود که با پرداخت 530 میلیون تومان به‌خانواده مقتول از قصاص گریخت.
به‌گزارش سمنان لاین ازایران ماجرا از اواخر سال 88 به‌دنبال مرگ مردی که در بیمارستان جان باخته بود آغاز شد و کارآگاهان ضمن تحقیق دریافتند که این مرد قبل از مرگ توسط ثروتمند 40 ساله‌ای به‌نام «یزدان» که یک برج‌ساز است ربوده شده بود.
این مرد میلیاردر دستگیر شد و در بازجویی به بازپرس جنایی گفت: مقتول (شهروز) -50‌ساله- بابت ساخت و ساز یک میلیارد تومان به من بدهکار بود ولی خودش را به من نشان نمی‌داد و من به‌دنبالش بودم، تا اینکه او را در یکی از بیمارستان‌های خصوصی تهران پیدا کردم که به‌علت بیماری بستری شده بود. و من به دیدنش رفتم و طلبم را خواستم. به من گفت هزینه چند میلیونی بیمارستانم را پرداخت کن تا من مرخص شوم و بدهی میلیاردی‌ام را به تو بپردازم. منهم برای اینکه به طلبم برسم او را ترخیص کردم اما او حاضر به پرداخت پول نشد.
او بسیار مریض بود و با وزن سنگینی‌که داشت اصلاً توانایی حرکت نداشت. با چنین وضعی که داشت دو روز بعد از ترخیص شدنش او را به خانه‌ای بردم و نگهش داشتم تا طلبم را وصول کنم تا اینکه باهم درگیر شدیم و ناگهان حالش بد شد و ناچار دوباره او را به بیمارستان رساندم اما دو ساعت بعد جان داد و مرا به اتهام آدم‌ربایی و قتل این مرد دستگیر کردند.
این برج ساز پس‌از آنکه به جرم آدم ربایی و قتل به 15 سال حبس و اعدام محکوم شد توانست برای جلب رضایت خانواده مقتول، هم‌ از طلبش بگذرد و هم 530 میلیون تومان بابت دیه به آنها پرداخت کند تا از اعدام نجات پیدا کند.سپس این میلیاردر زندانی از نظر جنبه عمومی جرم تحت محاکمه قرار گرفت اما با توجه به اینکه به 15 سال حبس هم به خاطر آدم‌ربایی محکوم شده است طبق تصمیم دادگاه باید کماکان تا پایان این محکومیت در زندان بماند تا بعد درباره جنبه عمومی جرمی که مرتکب شده است تصمیم بگیرند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب