12:28:59 - شنبه 17 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امسال با افتتاح جاده دامغان - گلوگاه؛
اتصال کریدور بندرامیرآباد دراستان مازندران به دریای جنوب
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی از بهره برداری جاده دامغان – گلوگاه تا ماه مرداد سال جاری خبر داد و گفت : کریدور شمال به جنوب با افتتاح این محور ارتباطی به یکدیگر متصل می شود.

به گزارش سمنان لاین ابوالفضل حسن بیگی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : با اجرای این طرح بندر امیرآباد در استان مازندران به دریای جنوب متصل می شود و این محور ارتباطی در رونق ترانزیت این شهرستان بسیار ارزشمند است.
وی با بیان این که گام نخست آمایش سرزمینی در استان سمنان به اتمام رسیده است، افزود : در این طرح 22 خواسته مردم دامغان مطرح شده که امیدواریم با حمایت‌های استانداری مصوب شود و خواسته‌ها نشان می‌دهد خدمت‌رسانی به مردم در اولویت کارهای مسوولان است.
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی طرح جامع شهری دامغان را در رشد و توسعه این شهر بسیار مهم برشمرد و افزود : این طرح به یک هزار و 800 هکتار رسیده است و این امر در افزایش رفاه اجتماعی در این منطقه از استان تاثیر شایانی دارد.
حسن بیگی با اشاره به افتتاح پارک بانوان دامغان در اردیبهشت امسال ، تصریح کرد: این پارک به‌عنوان جامع‌ترین محل فعالیت تفریحی بانوان در استان با هزینه 35 میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری رسید.
به گفته وی قدم برداشتن مسوولان برای افزایش زیرساخت ورزش، به معنی توسعه‌ سیاسی و اجتماعی در کشور است.
به گزارش سمنان لاین حسن بیگی ادامه داد : اکنون تعداد قابل توجهی از واحدهای صنعتی و تولیدی دامغان تعطیل هستند که باید برای رفع مشکلات این واحدها قدم جدی تری برداشت.
نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : دولت در سال گذشته قدم های خوبی را برای رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی برداشته است و در سال 96 با انسجام همه دستگاه اجرایی می توان شاهد اشتغال آفرینی قابل توجهی در کشور باشیم.
شهرستان دامغان 90 هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. m   ژوئن 18, 2017  

    آقای دکتر همتی ، پیگیری مجدانه ای در خصوص وضعیت راه های سمنــان ، مهدیشهر و سرخه داشته باشید ، مطالبه جدی شهرستان سمنـان و سرخه ، جاده فیروزکوه و مجوز استفاده از جاده نظامی است ، در مهدیشهر ، اتمام پروژه تاریخی 5 کیلومتر در 5 سال ، حدفاصل مهدیشهر به شهمیرزاد ( محدوده دربند ) و همچنین تعریض جاده مهدیشهر به کیاسر ، ایجاد کمربندی جدید از ابتدای ورودی مهدیشهر تا خروجی مهدیشهر . . . ، همچنین از کلیه عوامل … راه کل در شرق به دلیل لطف و محبتشان به مهدیشهر کمال ….. داریم