11:27:46 - دوشنبه 12 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه میامی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود خواستار اقدام شد؛
ساخت هر چه سریعتر بیمارستان میامی جهت کاهش درد بیماران
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – امام جمعه میامی با بیان اینکه این شهرستان با وجود جمعیت 40 هزار نفری بیمارستان ندارد، گفت: ساخت بیمارستان نیاز اصلی مردم میامی در شرایط کنونی است.

به گزارش سمنان لاین حجت الاسلام قربانعلی صفایی پور روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بسیاری از مردم میامی ، بیماران خود را با طی مسافتی 60 کیلومتری برای درمان به شاهرود منتقل می کنند ، و نیاز است مسوولان برای احداث بیمارستان در منطقه میامی برنامه‌ریزی کنند.
وی اظهارداشت: بروز تصادف های مرگ بار جاده اصلی تهران- مشهد در شهرستان میامی نیز ساخت بیمارستان را بیش از پیش ضروری کرده است تا مصدومان احتمالی تصادف ها در سریع‌ترین زمان درمان شوند.
وی ادامه داد: درمانگاه شبانه روزی میامی که به عنوان بیمارستان امام رضا(ع) نام برده می شود ، با توجه به حجم کار و نبود امکانات لازم، دیگر پاسخ گوی نیاز شهرستان میامی نیست و باید زیرساخت لازم برای احداث بیمارستانی مجهز در این شهرستان فراهم شود.
امام جمعه میامی گفت: ازسال 72 برای ساخت بیمارستان میامی اقدام هایی شده اما تا کنون به نتیجه نرسیده است و مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برای کاهش درد بیماران در این شهرستان هرچه سریع تر اقدام کنند.
امام جمعه میامی گفت: در نشست هایی مختلف در رابطه با تخصیص اعتبار 40 میلیارد ریالی بیمارستان 64 تختخوابی میامی که به تصویب دولت درسفراستانی رسیده است، بحث شد اما تاکنون اعتباری برای طرح درنظرگرفته نشده است.
شهرستان میامی در شرق استان سمنان واقع شده و 80 درصد جمعیت آن در 30 روستای بخش های مرکزی و کالپوش ساکن هستند و به کارهای دامداری و کشاورزی شاتغال دارند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان همشهری   ژوئن 13, 2017  

  بهتر است مطالبات قانونی ومنطقی شهرستان خود را خواستار باشید درصورت وجود هرنوع تبعیض وعدم شفافیت، ورعایت نشدن عدالت ناشی از ضعف و سوء مدیریت استاندار محترم خواهد بود ….

 2. m   ژوئن 13, 2017  

  کاش شهرستان میامی جزء ، حوزه علوم پزشکی استان سمنـــان بود، تا مردم این دیار از عقب ماندگی در بخش بهداشت ؛ درمان و آموزش پزشکی نجات پیدا میکردند ! و این همه رنج نمیکشیدند ؟ کجاست یک بیمارستان حداقلی برای میامی ؟ کجاست حداقل یک دانشکده پیراپزشکی ، پرستاری ، بهداشت و ….
  ، فقط مرکز استــان ، اخلاق و عدالت محوراست !( میامی تحت توسعه متوازن دانشگاه علوم پزشکی شاهرود به سر میبرد، لازم به ذکر است در بخش آموزش و درمان برای بسطام تاریخی ، شهرستان میامی و بیارجمند هیچ اقدام متوازنی صورت نگرفته ، آفتی که در راه ، راه آهن و …. کل 7 شهرستان استان را دربرمیگیرد! فیلم سینمایی توسعـــــــه متوازن در شرق )

 3. فرزاد   ژوئن 12, 2017  

  قابل توجه مدعیان توسعه به اصطلاح متوازن استان در شرق استان مرتبا داعیه بی عدالتی را به سمنان عزیز نسبت می دهند. عزیزان شاهرودی لطفا عدالت را اول از خودتان شروع کنید.