14:15:17 - دوشنبه 12 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منتخبان مردم مهدی‌شهر در مسیر توسعه و پیشرفت این شهرستان گام بردارند
کانال تلگرام سمنان لاین

 

 فرماندار مهدی‌شهر گفت: منتخبان مردم این شهرستان با وحدت کلمه به سمت رشد و توسعه و پیشرفت این شهرستان در زمینه اقتصادی، عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی برنامه ریزی کنند.

حسن ارگی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا با اشاره به نشست خود با منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان مهدی‌شهر، افزود: برنده واقعی انتخابات رهبری، مردم و منتخبیانی هستند که آحاد جامعه در ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به آنان اعتماد کردند.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر با تاکید بر اینکه منتخبان مردم باید قدردان این اعتماد و رأی مردم باشند و قدردانی این اعتماد و رأی مردم به این است که دست‌به‌دست هم بدهیم تا برای رشد و توسعه و پیشرفت و آبادانی این شهرستان تلاش کنیم، اظهارداشت: انتخابات 29 اردیبهشت96 یک انتخابات مثبت، سالم و با معیار دموکراسی و مردم‌سالاری دینی مورد تأکید رهبر انقلاب در کشور برگزار شد.
ارگی خاطرنشان کرد: رقابت‌ نامزدهای انتخاباتی در شهرستان مهدی‌شهر در فضایی سالم و منطبق بر قانون‌مداری بود و افراد، نهادها، گروه‌های قابل توجه ای مانند هیأت‌اجرایی و هیأت‌نظارت در امر برگزاری یک انتخابات تلاش کردند.
فرماندارمهدی شهر با بیان اینکه برنده واقعی انتخابات مردم هستند، گفت:آحاد جامعه با حضور پرشور، باشکوه و حماسی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.
وی افزود: مردم شریف ایران اسلامی با حضور پرشور در انتخابات برای تعیین سرنوشت کشور، شهر و روستاها برای 4 سال آینده خود تصمیم گرفتند و همه نامزدهای انتخابات که به حداکثریت آرا برای خدمت به مردم نرسیدند، به قانون تمکین کردند.
فرماندار مهدی شهر اضافه کرد: رهبرانقلاب اسلامی به عنوان دومین برنده این انتخابات است که با رهبری‌ مقتدرانه خود و دعوت از همه ایرانیان برای مشارکت در سرنوشت کشور سبب شد تا حتی کسانی که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم اعتقاد نداشتند پای صندوق رأی آمدند و به نظام رأی آری دادند.
شهرستان مهدی‌شهر بیش از 47 هزار نفر جمعیت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان همشهری   ژوئن 14, 2017  

    بهتر است فرماندار محترم مهدیشهر بفرمایند چه مبلغ از اعتبارات استانی به آن شهرستان تخصیص داده شده است .که باحسن مدیریت خود انشاءالله باعث توسعه مهدیشهر باشند ..