خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/06/11 01:52
شناسه خبر : 18559

واژگوني پرايد و نجات راننده آن توسط آتش‌نشانان در سمنان

سمنام لاین – مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان گفت: طي تماس شهروندان و خودروهاي عبوري با سامانه 125 مبني بر واژگوني خودرو پرايد در جاده مهديشهر- سمنان و محبوس شدن راننده داخل خودرو، با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش‌نشانان ايستگاه شماره 1 با موفقيت به پايان رسيد. اسمعيل‌پور در […] ...

سمنام لاین – مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري سمنان گفت: طي تماس شهروندان و خودروهاي عبوري با سامانه 125 مبني بر واژگوني خودرو پرايد در جاده مهديشهر- سمنان و محبوس شدن راننده داخل خودرو، با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش‌نشانان ايستگاه شماره 1 با موفقيت به پايان رسيد.

اسمعيل‌پور در گفتگو با پايگاه خبري 125 با تشريح حادثه فوق گفت: در اين حادثه راننده خوروي مذکور که فردي 37 ساله بود توسط نيروهاي آتش‌نشاني امداد‌رساني و نجات يافت.

وي از اعزام 1 دستگاه خودرو به همراه 5 نفر آتش‌نشان براي امدادرساني اين حادثه خبر داد و عنوان کرد: حادثه فوق درساعت 18:40 دقيقه به سامانه 125 اعلام و گروه در کمترين زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اوليه (قطع جريان برق خودرو و بستن شيرگاز) و ايمن‌سازي محل شروع به امدادرساني نمودند.

مدير عامل سازمان آتش‌نشاني سمنان در نحوه توضيح امدادرساني اين حادثه تشريح کرد: تيم اعزامي بلافاصله پس از رسيدن مشاهده کردند که خودروي پرايد بر اثر سرعت زياد و عدم کنترل راننده واژگون شده است که نيروها پس از ايمن سازي محل و خودرو، فرد حادثه ديده را از خودرو خارج و تحويل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و نيروهاي امدادي پس از انتقال خودرو به پارکينگ توسط عوامل انتظامي و اطمينان خاطر از ايمني محل به عمليات خود پايان دادند.

اسمعيل‌پور در آخر تاکيد کرد: رانندگان محترم حتما” با سرعت مطمئنه و فاصله مجاز قانوني با خودروهاي جلوئي رانندگي کنند، تا از بروز حوادث اينچنيني جلوگيري شود.