1:58:21 - یکشنبه 11 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مهدیشهر؛رتبه نخست جذب سرمايه گذاري گردشگري در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار مهديشهر گفت: تمام اعتبارات ايجاد 950 هزار شغل در کشور وجود ندارد و بخشي از اعتبار بايد از منابع خارجي تامين شود.

فرماندار مهديشهر در جلسه شوراي اداري شهرستان مهديشهر با تقدير از حضور گسترده مردم در انتخابات، اظهار کرد: مردم ايران بار ديگر با وحدت و همدلي خود، به جهانيان نشان دادند که با تکيه بر ارزش‌ها و اعتقادات خود پاي اين نظام ايستاده اند.

وي با بيان اينکه اين انتخابات سه پيروز داشت، افزود: پيروز اول اين انتخابات مردم بودند که با حضور پرشور خود پاي صندوق‌هاي راي حاضر شدند. دومين پيروز نيز امام خامنه‌اي هستند که اين انتخابات را تبديل به جشن ملي کردند و سومين پيروز اين انتخابات دکتر حسن روحاني است.

وي افزود: امروز ديگر دنيا نمي‌تواند بگويد که در ايران دموکراسي و مردم سالاري ديني وجود ندارد.

وي با بيان اينکه امروز کشور با درايت امام خامنه‌اي به سمت جلو حرکت مي‌کند، اذعان کرد: انتخابات و رقابت‌هاي انتخاباتي تمام شده است و نبايد پس از اين به اين مسائل توجه شود و بايد به عنوان خادمين مردم در راستاي خدمت گام برداريم و با همدلي کارهاي اثر گذاري داشته باشيم.

وي بر حرکت در راستاي توسعه کشور با تحقق شعار توليد اشتغال که از سوي رهبري عنوان شده است، تاکيد کرد و افزود: براي ايجاد اشتغال بايد بخش خصوصي را وارد کار کنيم و اجازه ندهيم در بروکراسي‌هاي اداري گير کند تا سرمايه اش را به کار آورد.

فرماندار مهديشهر با بيان اينکه ايجاد اشتغال راحت ميسر نيست و بايد منابع اعتباري آن موجود باشد، گفت: براي ايجاد 950 هزار شغل در سال 770 هزار ميليارد تومان اعتبار مورد نياز است که تمامي منابع اين ميزان اعتبار در کشور فراهم نيست.

ارگي با تاکيد بر اينکه بخشي از اعتبارات ايجاد اين مقدار شغل بايد از سرمايه منابع کشورهاي خارجي تامين شود، اظهار کرد: حداقل 65 هزار ميليارد ريال اعتبار از منابع خارجي مورد نياز است.

وي با اشاره به اينکه در راستاي خدمت به مردم بايد براساس اقتضائات محيطي قدم برداريم، افزود: در شهرستان مهديشهر اقدامات خوبي انجام گرفته که توانستيم رتبه نخست جذب سرمايه گذاري گردشگري در استان را کسب کنيم ولي اين بدان معنا نيست که به نقطه مطلوب رسيديم و بايد خدمات بيشتري ارائه کنيم.

فرماندار مهديشهر بيان کرد: نقشه راه توسعه گردشگري در حال مطالعه و تدوين است تا شعار از کوير تا کرانه تحقق يابد و در اين راستا نيز تفاهم نامه بين دو استان سمنان و مازندران منعقد مي‌شود که اين اقدام از شهرستان مهديشهر شروع شده است.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمين محمد باراني نيز در اين نشست با اشاره به برکات و ثمرات ماه مبارک رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصتي کم‌نظير، بلکه بي‌نظيري براي مناجات با خداوند، بازگشت از گناهان و استغفار در درگاه الهي است.

امام جمعه مهدي‌شهر تصريح کرد: ماه مبارک رمضان، ماهي با فرصت‌هاي ارزشمند است که در ماه‌هاي ديگر کمتر اين فرصت‌ها نصيب بندگان درگاه الهي مي‌شود و در اين ماه هر کس به ميزان ظرفيت و لياقت خودش از برکات خداوندي بهره‌مند خواهد شد.

وي با بيان اينکه ماه مبارک رمضان ماه فرصت‌هاي طلايي است، افزود: برخي از سختي روزه و ماه مبارک رمضان گلايه مي‌کند؛ اما اين ماه به انسان درجات و کمالاتي مي‌دهد که سختي‌ها را براي انسان شيرين مي‌کند.

باراني با بيان اينکه نيايش، دعا کردن و عبادت خداوند متعال در ماه مبارک رمضان سبب آرامش روحي و جسمي انسان‌ها مي‌شود، گفت: مناجات کردن با خداوند، توبه و استغفار و نيايش در اين ماه انسان را از نگراني و پريشاني‌ نجات مي‌دهد

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب