21:24:37 - شنبه 10 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
چه زمانی خودرو بخریم به سودمان است؟
کانال تلگرام سمنان لاین

بررسی قیمت ها در بازار نشان می‌دهد که برخی از خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته کاهش و برخی دیگر افزایش قیمت داشته اند.
 با توجه به اینکه دیگر همچون گذشته خودرو کالای سرمایه ای محسوب نمی‌شود، بنابراین دیگر کششی به سمت خرید خودرو صفر دیده نمی‌شود و تنها افرادی به سمت بازار خودرو کشیده می‌شوند که به طور واقعی احتیاج به خودرو دارند.
برخی از خودروسازان در روزهای گذشته اقدام به افزایش قیمت برخی از محصولات خود کردند، این در شرایطی است که بازار خودرو در رکود به سر می‌برد؛ به خصوص این‌که دو موضوع انتخابات و ماه‌ مبارک رمضان در بهار امسال، رکود در بازار خودرو را تشدید کرده است.
اگرچه رئیس شورای رقابت گفته بود که قیمت خودرو نباید افزایش پیدا کند اما باز هم شاهد افزایش قیمت برخی خودروها بودیم. رضا شیوا پیشتر گفته بود که خودروسازان به هیچ عنوان امکان افزایش قیمت محصولات خود را ندارند. این اتفاق رقم خورد و در بازار افزایش قیمت چشمگیری دیده نمی‌شود اما در برخی از خودروها به تعداد انگشت شمار این افزایش قیمت دیده می‌شود.
بررسی قیمت ها در بازار نشان می‌دهد که برخی از خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته کاهش و برخی دیگر افزایش قیمت داشته است. بر اساس این گزارش، پژو پارس سال ۳۷ میلیون و۴۰۰ هزار  تومان، دنا ۴۴ میلیون و  ۵۰۰ هزار تومان و تندر ۹۰ اتوماتیک نیز  ۴۸ میلیون ۱۰۰ هزار تومان  به فروش می‌رسد.
در میان خودروهای شرکت سازنده سایپا نیز،  قیمت پراید ۱۱۱  که هفته گذشته ۲۱ میلیون ۷۰۰ هزار تومان و تیبا ۲۵ میلیون ۲۰۰ هزار  تومان به فروش می‌رسد که نسبت به ۲ هفته قبل هیچ تغییر قیمتی نداشته است.
قیمت خودروهای داخلی+ جدول
قیمت خودروهای داخلی+ جدول

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب