12:20:44 - پنجشنبه 8 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمدهمتی؛
زمان دقیقی برای انتقال آب خزر مشخص نیست!
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب دریای خزر به سمنان برای رفع مشکل بیکاری و تامین آب مورد نیاز واحد های صنعتی و تولیدی استان ضروری است.

به گزارش سمنان لاین احمد همتی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود : تعداد قابل توجهی از واحدهای صنعتی سمنان از نبود آب کافی برای تولید و عرضه محصولات خود به بازارهای فروش رنج می برند و اگر اقدامات موثر برای رفع این چالش در کوتاه مدت صورت نگیرد شاهد تعطیلی این واحدها خواهیم بود.
وی اظهار داشت: در سفر استانی کاروان تدبیر و امید به سمنان در سال 95، طرح انتقال آب خزر به استان مصوب شد و باید با پیگیری برای تخصیص اعتبار و شتاب در روند اداری طرح، برای آن گام برداشت.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که چالش آب ارتباط مستقیمی با مهاجرت جمعیت آن منطقه دارد ، گفت : برای کنترل و افزایش جمعیت استان سمنان راهی به جز رفع بحران آبی نیست.
همتی با بیان این که استان سمنان در صورت رفع مشکل آب آن، پذیرش تا 10 میلیون نفرجمعیت جدید را دارد ، خاطرنشان کرد: تصمیم گیری درباره تامین آب سمنان نباید از روی احساسات باشد، باید با نگاه توسعه ای و ملی به طرح های از این قبیل نگریست.
وی زمان دقیق انتقال آب خزر به استان سمنان و فلات مرکزی کشور را نامشخص ذکر و اضافه کرد : بر اساس مصوبه سفر کاروان تدبیر و امید به سمنان، این طرح با تکمیل نظر کارشناسی اجرایی می شود.
میانگین بارندگی در استان سمنان

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان مهدی   ژوئن 9, 2017  

    اقای دکتر همتی بهتر است شماهم مثل سایر نمایندگان استان بیشتر توجه به حوزه انتخابیه مربوط به خود را داشته باشید وبا کلی گوئی مشکلات شهرستان سمنان که بسیار حاد میباشد با دیگر نقاط استان که روند عادی ووضعیت مناسبتری دارند گره نزنید . گفته اند مشت نمونه خروار است .مثلآ در مرکز استانی که برای ساخت یک پل ناقص طی حدود ده سال وبا صرف هزینه نا متعارف در حضور چشمان همه مسئولین شهرستانی واستانی به پایان نمی رسد .قطعا مشکلات مالی ندارد .. ولی مدیرت علم است وعمل مسئولانه . موفق باشید …

  2. سمنان علی   ژوئن 8, 2017  

    آقای دکتر همتی پس چشمتان روشن …..