23:55:57 - پنجشنبه 1 ژوئن 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ماجرای این عکس پرحاشیه چه بود؟
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شازند مشاجره بین دو تن از اعضای فراکسیون امید در حاشیه انتخابات هیات رییسه مجلس را تکذیب کرد.

علی ابراهیمی درباره تصویری که در جریان انتخاب هیات رییسه مجلس منتشر و بسیاری آن را درگیری و اختلاف‌نظر یوسف‌نژاد با محمدرضا عارف تفسیر کردند، گفت:‌ انتخابات دیروز هیات رییسه مجلس قرار بر این بود که اعضای هر سه فراکسیون به افراد مشخص شده رای دهند. اما در عمل و در انتخاب ناظران و دبیران ماجرا طور دیگری رقم خورد.

 
تعدادی از اعضای فراکسیون امید زمانی برای داوطلب شدن آقای یوسف‌نژاد در هیات رییسه اقدام کردند که کمی دیر شده بود. در عین حال ایشان علیرغم پایبندی به توافق بین فراکسیون‌ها و عدم تمایل به ثبت نام، برای کسب تکلیف به صندلی آقای عارف مراجعه کرد و از آنجا که نمایندگان همسو و فعالان در امر انتخاب هیات رییسه به موضوعات و اتفاقات در صحن مجلس حساس بودند؛ برای کمک فکری و متقاعد کردن عارف به صندلی او نزدیک شده بودند و در حال مذاکره بودند که خبرنگاران عکس مذکور را در گرماگرم مذاکرات دوستانه و البته جدی گرفته و بر خروجی سایت‌ها درج کردند.
طبیعی است که در حین هر گفتگو و بحثی هر لحظه ممکن است تصویری قابل تفسیر گرفته شود. کما اینکه در شبکه‌های اجتماعی و برخی سایت ها از عکس فوق تفسیرهای مختلفی شده است که با واقعیت منطبق نیست.

او ادامه داد: هیچ گونه برخورد غیر مودبانه‌ای بوجود نیامده و چند تن از اعضای فراکسیون امید به دور صندلی عارف حلقه زده و این حضور برای مذاکره و تبادل نظر بود و بحث ومشاجره‌ای بین آقای یوسف نژاد و دکتر عارف در کار نبود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب