13:56:43 - چهار شنبه 31 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار خواستارشد؛
تلاش جهت تحقق تفاهم نامه ها در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با تاکید بر ضرورت ورود و حمایت بیش از پیش بخش خصوصی به عرصه های مختلف کشور، گفت : مسوولان باید توجه به بخش خصوصی و سرمایه گذاران را اولویت کار خود قرار دهند.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا، محمدرضا خباز روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان در سالن مدیریت بحران ، افزود: باید تلاش شود تا بخش خصوصی بیش از پیش در فعالیت ها مشارکت داشته باشد و همچنین مسوولان نیز باید از آن ها حمایت کنند.
وی اظهارداشت : نباید سرمایه گذاران و فعالان بخش خصوصی در ساز و کارهای ادارات دچار مشکل شوند و تحت فشار باشند.
وی با اشاره به طرح کارورزی توسط دولت برای ایجاد اشتغال بیشتر ، گفت: معافیت پرداخت حق بیمه سهم کارفرمایان برای ٢ سال در صورت جذب کارورزان، شاه بیت کمک دولت برای ایجاد اشتغال و حمایت از کارفرمایان و دانش آموختگان است.
وی یادآور شد: سال گذشته ٦هزار و ١٥٠ میلیارد تومان در استان سمنان با بخش خصوصی تفاهم نامه امضا شده بود که باید تلاش شود تا این تفاهم نامه ها محقق شوند.
خباز با بیان این که ایجاد اشتغال کار بسیار سختی است، یادآور شد : افرادی که ادعای ایجاد سالانه پنج میلیون شغل در کشور می کردند، تنها حرف می زدند.
وی اضافه کرد : دولت تعهد کرده است سالانه ٩٥٠ هزار شغل ایجاد می کند که تحقق این تعهد به ٧٧٠ هزار میلیارد تومان منبع و ٦٥ میلیارد دلار سرمایه خارجی نیازمند است.
استاندار سمنان تاکید کرد : ایجاد سالانه ٩٥٠ هزار شغل کار سخت اما عملی است و با همت، همدلی و همزبانی مردم و مسوولان می توان به این مهم دست یافت.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب