23:42:27 - سه شنبه 30 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزینه‌های فراکسیون‌ ولایت و امید برای هیأت رئیسه
کانال تلگرام سمنان لاین

 

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گزینه‌های پیشنهادی از سوی فراکسیون‌های ولایت و امید برای هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.
اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه امروز فراکسیون‌های مستقلان و نمایندگان ولایی با رئیس مجلس گفت: در این جلسه مقرر شد تا بنده، محمدحسین فرهنگی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده و غلامرضا کاتب از سوی فراکسیون ولایت (فراکسیون‌های مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) برای دبیری هیأت رئیسه انتخاب شدیم.
وی افزود: از طرف فراکسیون امید نیز فریده اولاد قباد و محمدعلی وکیلی به عنوان افراد پیشنهادی برای دبیری هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.
 اظهار داشت: همچنین رسول خضری، محمد قسیم عثمانی و بهروز نعمتی به عنوان افراد پیشنهادی برای کارپردازی هیأت رئیسه مشخص شدند.
رنجبرزاده خاطرنشان کرد: علاوه بر این حمیدرضا حاجی بابایی و هادی قوامی از سوی فراکسیون مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی برای نایب رئیسی مجلس انتخاب شدند و فراکسیون امید نیز علی مطهری و مسعود پزشکیان را برای این جایگاه پیشنهاد کرده است.
وی افزود: در مورد گزینه ریاست نیز فراکسیون‌های ولایت و امید بر ریاست علی لاریجانی اتفاق نظر دارند.
عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: بدین ترتیب جزء در مورد نواب رئیس که فراکسیون ولایت (مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) و فراکسیون امید خود را مستقلاً معرفی کرده‌اند، برای دبیری و نظار هیأت رئیسه توافق بین فراکسیون‌های ولایت و امید انجام شده و تقریباً تکلیف آنها مشخص شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب