13:51:25 - سه شنبه 30 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه ریزی هدفمند برای سمنان بدون طلاق ضروری است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان با بیان این که طلاق، آسیب های اجتماعی زیادی برای جامعه به همراه دارد ، گفت : با برنامه ریزی هدفمند باید سمنان به استانی بدون طلاق در کشور تبدیل شود.

محمدرضا خباز روز سه شنبه در نشست شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی استان در سالن غدیر با اشاره به این که میزان طلاق این استان نسبت به سال گذشته هشت درصد کاهش یافت، افزود: این میزان باید بیشتر کاهش یابد و سمنان به استانی بدون طلاق تبدیل شود.
وی اظهارداشت : طلاق از مغضوب ترین عمل ها نزد خداوند است و برگزاری جشن طلاق توسط برخی از افراد ننگ و عملی بسیار زشت است.
وی خاطرنشان کرد : باید هر استعداد و اندیشه ای به کار گرفته شود تا آمار طلاق بیش از پیش در این استان کاهش یابد، زیرا طلاق آسیب های اجتماعی زیادی را به همراه دارد.
وی تصریح کرد : کاهش میزان طلاق و آسیب اجتماعی یکی از مهم ترین مساله های جامعه است که باید به دغدغه اصلی افراد متدین و علاقه مند به نظام تبدیل شود.
استاندار سمنان با تاکید بر تشویق جوانان به ازدواج آسان ، گفت : ازدواج دین انسان را کامل می کند و جوانان باید به دنبال ازدواج آسان و تکمیل دین خود باشند.
خباز ادامه داد : هر فرد و یا دستگاه در صورت داشتن ایده درباره کاهش طلاق و افزایش ازدواج می تواند با دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری همکاری لازم را داشته باشد.
در این نشست از شناسنامه شهید مدافع حرم محمدحسین حمزه رونمایی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب