13:30:55 - دوشنبه 29 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نظر کاتب درخصوص انتخاب اعضای جدیدهیات رئیسه مجلس
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت : اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی باید از همه فراکسیون ها باشند و در این ارتباط با برنامه ریزی های انجام شده انتخابات پرشوری را شاهد خواهیم بود.

به گزارش سمنان لاین غلامرضا کاتب روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : انتظار می رود تا روز رای گیری ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به جمع بندی نهایی انتخاب افراد اصلح می رسند و در این روز هیچگونه ابهامی در روند کار وجود نخواهد داشت.
وی چانه زنی ها و وحدت نمایندگان و تلاش فراکسیون ها برای انتخاب شایسته ترین افراد در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی را مثال زدنی توصیف کرد و اظهارداشت : نشست های تخصصی در میان اعضای فراکسیون های مجلس شورای اسلامی از چند روز گذشته آغاز شده و نمایندگان درصدد انتخابات افرادی پرتلاش در این کرسی ها هستند.
وی خاطرنشان کرد : همه فراکسیون ها از جایگاه ها قابل توجهی برخوردار هستند اما نباید برای رسیدن به کرسی هیات رییسه مجلس، نقاظ ضعف و قوت درشت نمایی شود.
وی خاطرنشان کرد : تحولات و اتفاقات تا پایان روز رای گیری ادامه می یابد و افرادی که از دید نمایندگان شایسته به نظر برسند برای کرسی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی برگزیده می شوند.
وی اضافه کرد : وحدت بین دولت یازدهم و مجلس دهم برای رفع مشکلات کشور بسیار قابل توجه بوده و اتحاد بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات مثال زدنی است.
استان سمنان چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
انتخابات اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه دهم خرداد 96 برگزار می شود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب