22:03:50 - دوشنبه 29 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نامه استانداران به وزیر کشور
کانال تلگرام سمنان لاین

استانداران دولت تدبیر و امید در نامه ای ضمن تجلیل از تلاش های وزیر کشور اعلام کردند: انتخابات ۲۹ اردیبهشت سندی بارز از جلوه گری مردم سالاری دینی در جهان بود که موجب شعف و سرور ملت شریف ایران شد.
در نامه استانداران سراسر کشور به عبدالرضا رحمانی فضلی آمده است: انتخابات حماسی و با شکوه دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراها ی اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت ماه، سندی بارز از جلوه گری مردمسالاری دینی در جهان بود که نه تنها موجب شعف و سرور ملت شریف ایران بلکه باعث حیرت و شگفتی مردم سایر کشورها نسبت به اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران شد.
در این نامه آمده است: مردم ایران با مشارکت گسترده و تاریخی خود نشان دادند که برای دفاع از هویت و اصالت انقلاب اسلامی در تمامی عرصه ها حضور فعال و با نشاطی خواهند داشت. این پیروزی، موفقیت و جشن ملی را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که با رهنمودهای داهیانه شان بستر این افتخار آفرینی را فراهم فرمودند و همچنین به رئیس جمهوری محترم و منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا و مردم آگاه و شجاع ایران اسلامی و به ویژه جنابعالی که با تدابیر سازنده و جامع زمینه ساز سلامت و درستی انتخابات، نظم و امنیت، آرامش و مشارکت بی نظیر مردم و هماهنگی بخش های اجرایی و نظارتی را فراهم کردید، تبریک عرض می نماییم.
همچنین در بخش دیگری از این نامه آمده است: جا دارد، موکدا از نقش موثر و مجدانه شما (رحمانی فضلی) در استفاده از فناوری های نوین در امر انتخابات و پافشاری بر رعایت مر قانون در تمامی مراحل برگزاری انتخابات تشکر و قدردانی داشته باشیم.
دکتر حسن روحانی در انتخابات اخیر ریاست جمهوری با بیش از ۲۳ میلیون رای و کسب ۵۷ درصد آرا ، برای دومین بار به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب