11:42:19 - یکشنبه 28 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازديد استاندار از یک واحد صنعتي در شهرك صنعتي سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از یک واحد تولیدی در شهرستان سمنان بازدید کردند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنابهروز اسودی در حاشیه این بازدید در گفتگو با خبرنگاران گفت: در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید و رونق اقتصادی ، استاندار و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان از شرکت تولیدی صنعتی مهارت در سمنان بازدید و از نزدیک در جریان مسایل و مشکلات این واحد قرار گرفت.

بهروز اسودي افزود: شرکت صنعتی مهارت در زیربنایی به مساحت 470 متر مربع در شهرک صنعتی سمنان واقع شده است که با سرمایه گذاری حدود 5.5 میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه 56 تن قطعات جانبی ماشین های نساجی را دارد.

وي ادامه داد: این شرکت تأمین کننده بادامکهای مورد نیاز نساجی و فرش می باشد که از ورود کالاهای مشابه جلوگیری و از فعالان بخش صادرات است که توانسته است زمینه اشتغال حدود 15 نفر را در سمنان فراهم نماید

به گزارش سمنان لاین در ادامه این بازدید دکتر خباز استاندار سمنان و رئیس کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان به همراه اعضای کارگروه در نشستی به بررسی مسایل و مشکلات این واحد پرداخته و تصمیماتی اتخاذ شد.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب