23:20:51 - شنبه 27 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس اصناف سمنان تأکیدکرد؛
تشدید نظارت بر عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس اتاق اصناف استان سمنان گفت : در ماه مبارک رمضان 22 گروه 2 نفره بر فروش و عرضه مواد غذایی در این استان نظارت دارند.

به گزارش سمنان لاین علی اکبر صیاد جو روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : از این تعداد گروه های نظارتی که کارشان از روز پنجشنبه چهارم خرداد در استان آغاز شده است، 6 گروه در شهرستان سمنان فعال هستند.
وی با اشاره به این که بیشترین نظارت ها بر گوشت قرمز، مرغ، حبوبات و لبنیات و زولبیا و بامیه است ، اظهارداشت : در 2 روز گذشته شاهد افزایش 2 هزار تومانی غیر قانونی گوشت تازه قرمز گوسفندی از سوی واحدها بودیم که برگه تخلف برای آنان صادر و برخورد شده است.
صیادجو با بیان این که قیمت هر بیشترین حد مجاز قیمت هر کیلوگرم گوشت قرمز تازه گوسفندی از سوی اتحادیه 38 هزار تومان است ، خاطرنشان کرد : گوشت منجمد گاوی به ازای هر کیلوگرم از 22 تا 24 هزار تومان درحال عرضه است.
رئیس اتاق اصناف استان سمنان تصریح کرد : قیمت شکر به ازای هر یک کیلوگرم 27 و 500 ریال، برنج اروگوئه ای در بازار سمنان هر کیلوگرم 26 هزار ریال و برنج سفید نیز 27 هزار ریال در ماه رمضان قیمت گذاری شده است.
به گزارش سمنان لاین، در استان سمنان 45 واحد مرغداری گوشتی وجود دارد، میزان مصرف گوشت مرغ مردم استان روزانه 36 تن است و بیش از 75 درصد مرغ تولید شده سمنان به تهران ارسال می شود.
بیش از 25 هزار واحد صنفی دارای مجوز در استان سمنان فعالت دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب