2:45:31 - شنبه 27 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احداث باند دوم محور مهديشهر- شهميرزاد
بازدیداستاندار و نماینده سمنان ازجاده استراتژيک سمنان-فيروزکوه
کانال تلگرام سمنان لاین

استاندار سمنان با بيان اينکه مي‌کوشيم، تا پروژه‌هاي دولت يازدهم به اتمام برسد، گفت: باند دوم مهديشهر- شهميرزاد به طول4.5 کيلومتر با پيشرفت 85 درصد و هفت ميليارد تومان اعتبار احداث مي‌شود.محمدرضا خباز در  بازديد از پروژه‌هاي راه و ترابري  استان سمنان که با حضور دکتراحمدهمتی نماینده سمنان همراه بود ، هدف از اين بازديد را اتمام هر چه زودتر طرح‌هاي آغازشده در دولت يازدهم و در دست گرفتن پروژه‌هاي جديد عنوان کرد و ابراز داشت: محور مهدي‌شهر- شهميرزاد به دليل اهميت گردشگري و توريستي که دارد توجه بيشتري را مي‌طلبد، لذا با اعتبار هفت ميلياراد توماني و تعريض محيط هم اکنون پيشرفت 85 درصدي دارد.

وي در ادامه افزود: انتظار مي‌رود که با اتمام کار در باند مهديشهر- شهميرزاد و احداث زيرگذر بتوان خطري را که متوجه بيمارستان و دانشگاه است را به حداقل رسانيد که در نهايت اميدواريم بعد از تعريض با احداث بلوار بين اين دو شهرستان بر فضاي همدلي و وفاق آن‌ها افزوده شود.

استاندار سمنان با بيان اينکه هر چه فضاي محيطي استان مفرح‌تر و شادتر باشد، گردشگر بيشتري را به‌سوي خود فرامي‌خواند، ابراز داشت: در پل درجزين نيز محيط تفريحي بسيار زيبايي در دو طرف پل با طراحي دو ميدان پيش‌بيني‌ شده است تا به صورت جزيره‌اي آن‌ها را به هم وصل و مردم ميتوانند از فضاي مناسب استفاده کنند که بايد گفت: خداوند اين نعمت را به ما داده و اميدواريم قبل از هفته دولت اين پروژه‌ها آماده افتتاح شود.

خباز پيمانکاران پروژه‌هاي جاده‌ها را عصاي دست دولت ناميد و تصريح کرد: در بازديد از پل مومن آباد هماهنگي‌هاي لازم و نيازهاي پيمانکاران موردبررسي قرار گرفت و جاده استراتژيک سمنان فيروزکوه نيز بازديد شد که مهم‌ترين خواسته پيمانکار اين محور آب بود که در فاصله اندک نياز آن‌ها تامين خواهد شد.

وي افزود: پروژه حرم تا حرم نيز مورد بازديد قرار گرفت: اين طرح که از قم به گرمسار کشيده، در حال حاضر کارگاه‌ها فعال و بخشي از راه انجام و مردم از آن استفاده مي‌کنند و بايد گفت اين پروژه از گرمسار به سمنان همچنان ادامه دارد و بخشي از راه آزادسازي شد که قرار است به صورت آزادراه چند استان را به هم متصل کند .

شایان ذکراست دکتر احمد همتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان ،مهدیشهروسرخه در مجلس شورای اسلامی هم  با ارائه ی تذکرات لازم در این بازدید ، طِی تماس تلفنی با معاون وزیر راه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته خواستار تسریع در روند اجرایی پروژه های در دست اقدام حوزه انتخابیه شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. m   می 29, 2017  

  با توجه به عدالتی های فاحش در حوزه راه در محدوده شهرستان های سمنــان ، مهدیشهر و شهمیرزاد از کلیه موثرین محترم شهرستانی و کشوری همانند دکتر همتی ، دکتر کواکبیان و شورای شهرسمنــان ، مهدیشهر و شهمیرزاد ، انتظار می رود به جد پیگیر حقوق ده ها ساله از بین رفته شهرهای مذکور در این حوزه باشند تا شاهد رشد و توسعه بیشتر باشیم .

 2. سمنا ن داوود .   می 28, 2017  

  تازمانیکه مدیریت قانون ‌وضابطه جای خودرا تعامل بین نمایندگان مجلس ود ولت دراین استان قرار بگیرد وبقیه هیچکاره باشند آش همین آش است وکاسه همین کاسه…

 3. همتی   می 28, 2017  

  تا وقتی اداره کل … راه و ترابری استان به شکل غیرقانونی در شاهرود قرار داشته باشد نه تنها مرکز استان که بقیه شهرستانهای استان هم هیچ بهره ای از بودجه و امکانات بخش راه نمی برند .همانطور که تا بحال هم نشان داده شده است تمام امکانات بخش راه به نام استان سمنانه و به کام شهر شاهرود.

 4. مسعود   می 27, 2017  

  برای ورودی های شاهرود اسفالت اضافه دارن که چند لایه رو هم بریزن برای جاده شهمیرزاد ندارن
  یکی نیست به داد مردم شهمیرزاد برسه

 5. m   می 27, 2017  

  تا زمانیکه اداره کل راه به ناحق در جایی خارج از مرکز استان قراردارد !!! مسئله ای که در هیچ جای کشور وجود ندارد !!! ( تاسف بار به دلیل عدم اجرای قانون برای استان سمنــان )! باید شاهد روند کند ده ساله در احداث پل های مومن آباد ، شهرک صنعتی ، جاده سمنان به فیروزکوه ، عدم تعریض جاده نظامی ، ورودی و خروجی سمنـــان ، تعریض چندین ساله مسیر 5 کیلومتری مهدیشهر به شهمیرزاد که هنوز تمام نشده ، در صورتیکه بسیاری از مسیرهای غیر ضروری در محور شاهرود طی کمتر از 2 سال تعریض و بهسازی شده است، تنها راه عدالت ، اجرای قانون و پیگیری مجدانه، موثرین دلسوز شهرستانی و کشوری برای بازگشت اداره کل راه به مرکز استان میباشد ( قابل توجه مدیر کل راه 3کشته در دوهفته اخیر در مسیر پرحادثه مهدیشهر و شهمیرزاد) اگر ….