13:51:25 - شنبه 27 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۲۰ متری درتهران + جدول قیمت‌ها
کانال تلگرام سمنان لاین

فایل‌های مشاوران املاک در تهران نشان می‌دهد که آپارتمان‌های ۱۲۰ متری از نوساز تا کلنگی و بازسازی شده در پایتخت بین ۳۳۵ میلیون تومان تا ۱ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده‌اند.
 آمار سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ نشان می‌دهد رشد جمعیت آرام گرفته و مقدار مسکن خالی زیاد است، بنابراین به گفته کارشناسان در بخش مسکن افزایش قیمت نخواهیم داشت.
 با این حال می‌توان پیش‌بینی کرد که در مسکن‌های ارزان‌قیمت و خانه‌اولی‌ها، در حد تورم نرخ رشد را تجربه می‌کنیم و حجم معاملات خوبی را هم در این بخش شاهد خواهیم بود.  به طوری که ۱۶۰ هزار وامی را که بانک مسکن به متقاضیان ارائه کرده منجر به ۱۶۰ هزار معامله می‌شود که بخش قابل‌ ملاحظه‌ای از آن می‌تواند سال ۹۶ صورت بگیرد. بدین ترتیب قیمت واحدهای کوچک سال ۹۶ پتانسیل افزایش قیمت را خواهند داشت.
 بر اساس این گزارش آپارتمان‌های ۱۲۰ متری از نوساز تا  گلنگی و بازسازی شده در پایتخت بین۳۳۵ میلیون تومان تا ۱ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان قیمت خورده‌اند.
برهمین اساس، در پایین جدول قیمت معاملات در حال انجام آپارتمان‌هایی با متراژ ۱۲۰  متری مناطق مختلف شهر تهران اوایل خرداد ماه سال ۹۶ است. این جدول نشان می‌دهد که می‌توان با ۳۳۵ میلیون تومان یک آپارتمان ۱۲۰  متری ۱۵ ساله را در حوالی میدان آزادی (حبیب‌اله)  و همچنین با  ۱ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان یک آپارتمان نوساز در محله  کامرانیه خریداری کرد.
بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۲۰ متری + جدول قیمت‌ها
بازار خرید و فروش آپارتمان‌های ۱۲۰ متری + جدول قیمت‌ها

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب