13:49:47 - شنبه 27 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد هشت هزار شغل با تسهیلات رونق تولید در استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

 

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت : با پرداخت بیش از 404 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سال 95 به واحدهای صنعتی و تولیدی، بیش از هشت هزار شغل پایدار در این استان ایجاد شد.

به گزارش سمنان لاین از ایرنامحمدرضا خباز افزود : تسهیلات رونق تولید سال گذشته توانست بسیاری از واحدهای صنعتی غیرفعال استان سمنان را به چرخه تولید برگرداند و این ابتکار ثمره برنامه های عملیاتی دولت یازدهم بوده است.
وی اظهارداشت : براساس برنامه های راهبردی، برای سال 96 نیز ارایه تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولیدی استان ادامه می یابد و کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید همانند سال گذشته با برنامه ریزی در استان برگزار می شود.
وی خاطرنشان کرد : از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از 160 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به واحدهای صنعتی و تولید استان پرداخت شد که این امر مبین توجه مسوولان به افزایش رونق اقتصادی در استان سمنان است.
استاندار سمنان با بیان این که در سه سال گذشته بیش از 50 هزار میلیارد ریال تفاهم نامه اقتصادی و تجاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی منعقد شد، گفت: عملیاتی کردن این تفاهم نامه ها گامی مهم درراستای توسعه متوازن اقتصادی در استان است.
وی تصریح کرد : انتخابات 29 اردیبهشت فرصتی ارزشمند برای افزایش وفاق ملی و همدلی در کشور بوده است و با عزمی راسخ و با اتحاد مردم و مسوولان بخش قابل توجهی از مشکلات جامعه برطرف می شود.
وی اضافه کرد : توجه به منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال در اولویت کاری دستگاه های اجرایی قرار دارد.
استان سمنان هزار و 700 پروانه بهره برداری در بخش صنعت و معدن و بیش از 40 هزار بهره بردار در بخش های مختلف کشاورزی دارد، سهم اشتغال استان سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از 38 درصد و در کشاورزی بیش از 14 درصد و تولید ناخالص استان سمنان در حدود 18.2 درصد مربوط به بخش کشاورزی و حدود 22 درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. قدس   می 27, 2017  

    یک فکری به حال شهرک صنعتی و منطقه ویژه سمنان بکنید
    صنایع سمنان منتظر کمک های دولت هستند