21:49:38 - جمعه 26 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پس از یک دهه ؛
نیمه کاره ماندن تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – روزگذشته  استاندار سمنان به اتفاق دکتر احمدهمتی نماینده مردم شریف شهرستان های سمنان،مهدیشهر،سرخه و هیئت همراه از چندپروژه در دست اقدام  منجمله پل مومن آباد،رونداحداث باند دوم محورسمنان-فیروزکوه،تقاطع غیرهمسطح درجزین و رونداحداث باند دوم جاده مهدیشهر-شهمیرزاد بازدید بعمل آوردند.

اما آنچه کماکان ادامه دارد داستان غم انگیز پل های روگذر شهرستان سمنان است که امیداست مسئولان شهرستان و استان ضمن همراهی با نماینده محترم، پیگیرمجدانه ی به ثمرنشستن آنها باشند.

تصاویرزیر مربوط به پل روگذر شهرک صنعتی سمنان است که بیش از یک دهه از عمر احداث آن می گذرد و متأسفانه سالهاست  به حال خود رها شده است.

عکس : سیدحسین شریعت

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. منصور   می 29, 2017  

  آقا یا خانم شاهرودی. اگه عدالت در استان برقرار بشه که ما هم تقاضامون همینه ، شاهرود اینقدر رشد نمی کنه که الان رشد یافته. پس باید بدونی که این بی عدالتی ها باعث شده که شاهرود از حق سایر شهرستانها هم استفاده کنه و به این جا برسه. ضمن آنکه ما سمنانیها هم خواستار اجرای عدالتیم و هم خواستار اجرای قانون. بی قانونیها باعث شده که برخی ادارات کل استان در شاهرود مستقر شده. ای خدا : اگه قانون اجرا بشه …

 2. m   می 29, 2017  

  شما برای شهرهای تحت پوشش دانشگاه مستقل علوم پزشکی شاهرود ، از جمله میامی ، بیارجمند و بسطام آیا عدالت و حق را رعایت کرده اید که دم از عدالت میزنید !!!! ، آیا یک دانشکده در حد توانبخشی یا دانشکده بهداشت و…. برای شهرهای تحت پوشش علوم پزشکی شاهرود در نظر گرفته اید ، کجا مرکز استان همه چیز را برای خودش گرفته است ، دانشکده بهداشت آرادان ، پیراپزشکی سرخه و …. موارد دیگر از عدالت های مرکز استان است !!!! شما بهتره بجای 40 سال به 200 سال قبل برگردی چون اون وقت فقط بسطام مظلوم در شرق استان بوده !!! ضمن اینکه مرکز هر اســتان در تمامی کشور عیارش با شهرستان ها در یک کفه قرار نمیگیرد !!!! .

 3. شاهرودی   می 28, 2017  

  مظلومیت مرکز استان!!!! عبارتی که فقط با سکوت سایر نقاط استان تبدیل به تفکر برخی افراد شده است درحالای که همین مرکز استان مظلوم!!!!!! حتی جرات ارائه امار شفاف و منسجم برای دهه های گذشته رو نداره که بگه مرکز استان مظلوم!!!!!!!!!! از کجا به کجا رسیده و سایر نقاط چه بودن و الان چه وضعیتی دارن!!!

  دوستان انتظار دارند در هر سال و همیشه پروژه های بزرگ در سمنان کلنگ زده شود و افتتاح شود، سایر نقاط استان چطور باشن اصلا مهم نیس!!!!! هرچقدر هم وسعت داشته باشن مهم نیس مهم مرکز استانه!!! اصلا استان یعنی سمنان و حومه!!!

  سایر طرح هایی که در سمنان و حومه در حال انجامه دیده نمیشه که حتی در خبر مشابه برخی طرح ها پیشرفت 85 درصدی داشته!!! اما اگه خدای نکرده جای دیگه ای طرحی باشه خصوصا اگه تو محدوه شاهرود باشه که وسعت منطقه شرایط خاصی رو در زمینه راه رقم زده (خصوصا جاده شاهرود آزادشهر با حدود 400 کشته در سال و هزارن زخمی و …) ، چنان برخی ها آسمون رو به زمین میبافن که به داد ما مظلومین برسین وای بدخت شدیم….

  این برخوردها نه با “اخلاق” سازگار است و نه با “انصاف”

  ای کاش بجای شعار دادن “اخلاق” را رعایت میشد و ادعای “اخلاق مدار” بودن نمیشد لااقل

  به امید روزی که در همه زمینه ها عدالت رعایت بشه

 4. همتی   می 27, 2017  

  متاسفانه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان هیچ تلاشی برای ارتقای شهرک صنعتی سمنان و حتی جلوگیری از بدتر شدن اوضاع اسفناک آن نمیکند.
  نمیدانم چرا دولت دکتر روحانی همچنان از نیروهای دوره دکتر احمدی نژاد به رغم عدم کفایت و کارایی لازم استفاده میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دود این موضوع به چشم سمنان و کل استان میرود.

  • ناشناس   می 27, 2017  

   باید یاد آوری کنم همه پروژه ها مربوط به قبل است و اساسا هیچ پروژه بزرگ و قابل توجه در 4 سال اخیر در مرکز استان نه کلنگ زده شده و نه تکمیل شده است و این باز هم به مظلومیت مرکز استان و سمنان عزیز برمی گردد که با توجه به ریس جمهور بومی هیچ کاری برای آن انجام نشده است.

 5. مجید   می 27, 2017  

  درود بر سمنان لاین . آفرین بر مسئولین و دست اندرکاران این سایت وزین . این پل اگر تکمیل شود می تواند برای هم شهرک صنعتی و هم فرودگاه سمنان مفید واقع شود.

 6. سماواتی   می 27, 2017  

  نمونه ای دیگر از مظلومیت مرکز استان.