20:49:18 - جمعه 26 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سر بریده مرد کرمانی به حرف آمد
کانال تلگرام سمنان لاین

مردی را به بیمارستان دکتر رشید فرخی کرمان بردند که قسمت زیرین گلوی او به طرز رقت انگیزی با کارد بریده شده بود و مجروح به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید.
 این مرد که همت نام دارد در بیمارستان تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه بهبود یافت و زندگی دوباره ای را آغاز کرد.
همسر این مرد که خورشید نام دارد می گفت: دو روز پیش همت برای انجام کاری از خانه بیرون رفت ولی دیگر بازنگشت. در این مدت من و افراد خانواده ام، سراسر قریه جمیل آباد بافت را که در آنجا سکونت داریم جستجو کردیم و بالاخره جسد نیمه جان او را در دامنه کوهی که کنار قریه واقع است پیدا کردیم و به خانه بردیم.
در آن موقع همت بیهوش بود و از محل جراحت گلوی او که به طور وحشتناکی با کارد بریده شده بود خون می ریخت و بیچاره شوهرم به زحمت از محل بریدگی گلو نفس می کشید! پس از چند دقیقه چشم هایش را نیمه باز کرد و با زحمت زیاد گفت: مرا علی و محمد به کوه بردند و به این روزم انداختند! و من می دانستم این دو نفر که زیر دست شوهرم کار می کردند او را به کوه برده و به قصد قتل سرش را بریده اند! بلافاصله همت را با کمک ماموران ژاندارمری بافت به سیرجان بردیم و از آنجا به کرمان انتقال دادیم و خوشبختانه وی در بیمارستان دکتر رشید فرخی تحت جراحی قرار گرفت و معالجه شد. حال این مرد خوب شد و ماموران ۲ مرد دیگر را دستگیر کردند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب