22:43:24 - چهار شنبه 24 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار تاکیدکرد؛
«دفاع مقدس» بهترین الگو برای تضمین پیروزی
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – استاندار سمنان گفت: صدام و رژیم بعث عراق بعد از شکست در بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر به این نتیجه رسیدند که دیگر توانایی ادامه جنگی که خود آغازگر آن بودند را ندارند.

به گزارش سمنان لاین ازایسنا محمدرضا خباز همزمان با سالروز فتح خرمشهر ضمن تبریک این روز اظهار کرد: سوم خردادماه یکی از پرافتخارترین روزها در تاریخ پس از انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه همه باور و نقشه‌های دشمنان ما در سوم خرداد به‌هم ریخت افزود: با پیروزی رزمندگان اسلام و آزادسازی خرمشهر، دنیای استکبار و رژیم بعث عراق در مقابل ملت بزرگ ایران به‌زانو درآمدند.

استاندار سمنان، آزادی خرمشهر را فتح بزرگ نامید و تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از ارتش و سپاه تا بسیج و نیروهای مردمی و…همه و همه با یک عملیات غرورآفرین و فوق‌العاده حیرت جهانیان را برانگیخته و همه محاسبات دشمنان انقلاب اسلامی را به‌هم ریختند.

خباز با اذعان به اینکه صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران اسلامی، تنها نبود گفت: بیش از 46 کشور به‌صورت مستقیم و ده‌ها کشور نیز به‌صورت غیرمستقیم و از طریق کمک‌های مادی و تسلیحاتی به صدام در جنگ با ایران اسلامی یاری می‌رساندند اما حضور همه آحاد مردم و نفس مسیحایی امام راحل سبب شد که همه آنها در مقابل اراده ملت ایران به زانودرآیند.

وی با بیان اینکه هیچکدام از حامیان صدام و خصوصا دنیای استکبار انتظار چنین شکستی را نداشتند گفت: دوران دفاع مقدس بهترین الگو برای تضمین پیروزی ما است چرا که در دفاع مقدس ثابت شد که هرگاه همه مطیع فرماندهی کل قوا و نظیر آنچه در انتخابات اخیر هم دیدیدم، ید واحده باشیم در مقابل هر دشمن و مشکلی به پیروزی می‌رسیم.

به گزارش سمنان لاین این مقام ارشد اجرایی به نقش بی‌بدیل امام در دفاع‌مقدس اشاره و خاطرنشان کرد: این نفس مسیحایی و کلام نورانی امام راحل بود که از جوان پرسه‌زن خیابان، مجاهدانی فی‌سبیله‌لله ساخت که نه‌تنها یک شبه ره صد ساله را طی کردند بلکه دشمنانی با آن همه تجهیزات و امکانات یارای رویارویی با آنها را نداشتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب