20:56:17 - سه شنبه 23 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پارکبان ؛ طرحی موفق در بازکردن مناطق پرترافیک شاهرود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اجرایی شدن طرح پارکبان به عنوان طرحی موفق که گره از بار ترافیکی نقاط پرترافیک این شهر باز کرده نام برد.

به گزارش سمنان لاین ازایسناسرهنگ اشرفی ، در نشست بررسی نقاط قوت و ضعف طرح پارکبان از این طرح به عنوان یک طرح موفق در شهرستان نام برد و اظهار کرد: در آستانه یک‌ساله شدن این طرح تاکنون بیش از ۳۵ هزار نفر از شهروندان شاهرودی در این طرح ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه طرح پارکبان از طرح‌های موفق و راهگشا در شاهرود بوده افزود: خوشبختانه با اجرای این طرح بار ترافیکی در نقاط مرکزی و پرترافیک شهر شاهرود تا حد قابل قبولی کاهش یافته است.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به ایجاد افزون بر 25شغل مستقیم در طرح پارکبان در شهرستان شاهرود اضافه کرد: این افراد عمدتا از بین افراد سرپرست خانوار و متآهل انتخاب شدند.

وی اشتغال‌زایی این طرح را یکی از مزایای این طرح در سال اقتصادمقاومتی تولید و اشتغال برشمرد و خاطرنشان کرد: از مزایای دیگر این طرح استفاده همگانی از نقاط پارک به‌صورت عادلانه بین همه شهروندان است.

سرهنگ اشرفی با تقدیر از همه کسانی که در این طرح با عوامل پارکبان و پلیس راهور همکاری کردند گفت: احصاء برخی نواقص و کمبودها موجود در این طرح موفق در راستای خدمت رسانی مطلوب‌تر به مردم یکی از الزمات این طرح است .

به گزارش سمنان لاین فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با بیان اینکه هدف ما رضایتمندی مردم و جلوگیری از اتلاف وقت آنان در ترافیک شهری بوده اظهار کرد: نیروی انتظامی از طریق طرح‌های مختلف و از جمله طرح‌هایی از این دست همه توان خود را برای خدمت به مردم بکار می‌بندد.

بر چسب ها: , ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب