11:49:03 - جمعه 19 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمد همتی؛حضور مردم وصف ناشدنی است
کانال تلگرام سمنان لاین برج ققنوس تبلغات در سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : مشارکت و حضور حماسی مردم ایران اسلامی در دقایق آغازین اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وصف ناشدنی است.

احمد همتی روز جمعه افزود : حرکت بسیاری زیبایی از دقایق آغازین اخذ رای با مشارکت پرشور و گسترده مردم در پای صندوق ها در کشور آغاز شده است.
وی اظهارداشت: همبستگی مردم ایران اسلامی برای خلق حماسه ای دیگر وصف ناشدنی است و آحاد جامعه برای نشان دادن اقتدار این نظام ارزشی به صحنه بیایند.
همتی اضافه کرد: مردم ایران امروز با انتخابی عاقلانه و خردمندانه گام مهم و ارزشمند برای رفع مشکلات کشور بر خواهند داشت.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شوراهای اسلامی خاطرنشان کرد : بنده نیز همانند مردم فهیم و سربلند ایران اسلامی در دقایق آغازین اخذ رای در پای صندوق حاضر شدم و برای اقتدار ایران اسلامی در این حماسه ملی شرکت کردم.
همتی تصریح کرد : 29 اردیبهشت به یاری خدواند و با عزم راسخ مردم ایران اسلامی روز اتحاد ملت ایران خواهد بود.
وی یادآور شد : مردم ولایتمدار استان سمنان باردیگر برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی به صحنه می آیند و برای پایداری نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند.
استان سمنان هشت شهرستان، 20 شهر و 308 روستای بالای 20 خانوار و 582 آبادی دارد.
در این استان 38 هیات اجرایی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا تشکیل شده است.
از 20 شهر استان سمنان، اعضا شورای اسلامی شهر در سه شهر بالای 50 هزار نفر دارای هفت عضو و در 17 شهر دارای پنج عضو انتخاب می شوند.
تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در دوره چهارم هزار و هفت نفر بود و در دوره پنجم تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان به هزار و 64 نفر افزایش می یابد که 5.5 درصد افزایش خواهد داشت، تعداد نهایی شعبه های اخذ رای در انتخابات 29 اردیبهشت 96 در استان سمنان 742 شعبه شامل 450 شعبه شهری و 292 شعبه روستایی است، 602 شعبه ثابت و 140 شعبه سیار است که نسبت به دوره چهارم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 6 درصد شعبه های اخذ رای افزایش یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب