11:49:03 - جمعه 19 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
احمد همتی؛حضور مردم وصف ناشدنی است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت : مشارکت و حضور حماسی مردم ایران اسلامی در دقایق آغازین اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وصف ناشدنی است.

احمد همتی روز جمعه افزود : حرکت بسیاری زیبایی از دقایق آغازین اخذ رای با مشارکت پرشور و گسترده مردم در پای صندوق ها در کشور آغاز شده است.
وی اظهارداشت: همبستگی مردم ایران اسلامی برای خلق حماسه ای دیگر وصف ناشدنی است و آحاد جامعه برای نشان دادن اقتدار این نظام ارزشی به صحنه بیایند.
همتی اضافه کرد: مردم ایران امروز با انتخابی عاقلانه و خردمندانه گام مهم و ارزشمند برای رفع مشکلات کشور بر خواهند داشت.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شوراهای اسلامی خاطرنشان کرد : بنده نیز همانند مردم فهیم و سربلند ایران اسلامی در دقایق آغازین اخذ رای در پای صندوق حاضر شدم و برای اقتدار ایران اسلامی در این حماسه ملی شرکت کردم.
همتی تصریح کرد : 29 اردیبهشت به یاری خدواند و با عزم راسخ مردم ایران اسلامی روز اتحاد ملت ایران خواهد بود.
وی یادآور شد : مردم ولایتمدار استان سمنان باردیگر برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی به صحنه می آیند و برای پایداری نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند.
استان سمنان هشت شهرستان، 20 شهر و 308 روستای بالای 20 خانوار و 582 آبادی دارد.
در این استان 38 هیات اجرایی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا تشکیل شده است.
از 20 شهر استان سمنان، اعضا شورای اسلامی شهر در سه شهر بالای 50 هزار نفر دارای هفت عضو و در 17 شهر دارای پنج عضو انتخاب می شوند.
تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در دوره چهارم هزار و هفت نفر بود و در دوره پنجم تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان به هزار و 64 نفر افزایش می یابد که 5.5 درصد افزایش خواهد داشت، تعداد نهایی شعبه های اخذ رای در انتخابات 29 اردیبهشت 96 در استان سمنان 742 شعبه شامل 450 شعبه شهری و 292 شعبه روستایی است، 602 شعبه ثابت و 140 شعبه سیار است که نسبت به دوره چهارم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 6 درصد شعبه های اخذ رای افزایش یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب