15:37:41 - پنجشنبه 18 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرگ مرموز دخترجوان فراری در خانه قهوه‌چی
کانال تلگرام سمنان لاین

ساعت 4:30 دقیقه بامداد پنجشنبه 21 اردیبهشت، بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق در جریان مرگ مرموز دختر جوانی در یکی ازخانه‌های جنوب تهران قرار گرفتند.

افشین؛ صاحبخانه به تیم جنایی گفت: «ازمدتی قبل در فضای مجازی با فیروزه آشنا شده بودم. بعد از مدتی رفت و آمدهای دخترجوان به خانه‌ام شروع شد.

اما دو روز قبل فیروزه با خانواده‌اش دعوا کرد و به تهران آمد. دیشب به من زنگ زد و گفت می‌خواهد به مناسبت تولدم به خانه‌ام بیاید. به دلیل اینکه در قهوه خانه کار می‌کنم به او گفتم تا ساعت 12 و نیم شب سرکارهستم و نمی‌توانم بیایم. ساعتی بعد دوستم با من تماس گرفت و گفت به همراه فیروزه و دوستش به خانه‌ام می‌روند.
من هم بعد از پایان کار به خانه رفتم. آنها هم قبل از من آمده بودند ولی حالشان خوب نبود.خوب نمی‌دانم اما حس کردم قبل از آمدنم چیزی خورده‌اند. ولی بی‌تفاوت، قلیان روشن کردم و مشغول کشیدن شدم که ناگهان فیروزه نیمه جان شد.
خیلی سریع با اورژانس تماس گرفتم. بقیه هم قبل از رسیدن اورژانس خانه را ترک کردند. فیروزه قرص می‌خورد و گاهی اوقات گل و مواد مصرف می‌کرد. حس می‌کنم آن شب هم همین کار را کرده بودند که این اتفاق افتاد.
به دنبال اظهارات مرد جوان، بازپرس محسن مدیر روستا دستور تحقیقات تخصصی در رابطه با علت مرگ و بازجویی از سایر حاضران را صادر کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب