خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/05/17 13:42
شناسه خبر : 17679

«اشتغالزایی» ازنگاه مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان

سمنان لاین – مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان گفت: ایجاد یک شغل جدید در هر واحد تولیدی یک کار پدافند است . ایرج کارخایی در اولین کارگروه تخصصی پدافند غیر عامل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان سمنان  ضمن تقدیر از تلاش‌های سازمان صنعت‌، معدن و تجارت در رفع موانع تولید استان گفت: ایجاد […] ...

سمنان لاین – مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان گفت: ایجاد یک شغل جدید در هر واحد تولیدی یک کار پدافند است .

ایرج کارخایی در اولین کارگروه تخصصی پدافند غیر عامل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان سمنان  ضمن تقدیر از تلاش‌های سازمان صنعت‌، معدن و تجارت در رفع موانع تولید استان گفت: ایجاد هر فرصت شغلی جدید در واحدهای تولیدی و بازشدن گره‌ای از مشکلات تولید یک کار پدافندی است.

وی با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل یک کار درونی است افزود: همواره تهدیدها برای نظام وجود و استمرار داشته است که نیازمند هوشیاری ما در تمام بخش است و باید با بهره‌گیری از تمامی اهرم ها‌، مراکز مهم و آسیب‌‌‌‌‌‌پذیر ما حفاظت و ایمن شوند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اظهار داشت: در بخش صنعت، معدن و تجارت، شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی استان ما دارای زیرساختهای مهمی است که در مبحث پدافند غیرعامل بسیار حیاتی است و هرگونه اخطار و آسیب در این بخش ها بمنزله یک تهدید و خطر برای ما می باشد.

وی با اشاره به حوادثی که در سال گذشته و ابتدای امسال در کشور رخ داد تصریح کرد: این‌گونه حوادث هشدارهایی است که به ما اعلام می‌کند امر پدافند غیرعامل و موضوع پیشگیری باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

کارخایی اضافه کرد: باید با شناخت نقاط آسیب پذیر و شناسایی تهدیدها در بخش‌های مختلف صنعت‌، معدن و تجارت‌، راه‌کارهایی در جهت رفع این تهدیدها و پیشگیری از آسیب‌های غیرقابل جبران ارائه‌ تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود.