13:42:41 - چهار شنبه 17 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«اشتغالزایی» ازنگاه مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین برج ققنوس تبلغات در سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری سمنان گفت: ایجاد یک شغل جدید در هر واحد تولیدی یک کار پدافند است .

ایرج کارخایی در اولین کارگروه تخصصی پدافند غیر عامل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان سمنان  ضمن تقدیر از تلاش‌های سازمان صنعت‌، معدن و تجارت در رفع موانع تولید استان گفت: ایجاد هر فرصت شغلی جدید در واحدهای تولیدی و بازشدن گره‌ای از مشکلات تولید یک کار پدافندی است.

وی با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل یک کار درونی است افزود: همواره تهدیدها برای نظام وجود و استمرار داشته است که نیازمند هوشیاری ما در تمام بخش است و باید با بهره‌گیری از تمامی اهرم ها‌، مراکز مهم و آسیب‌‌‌‌‌‌پذیر ما حفاظت و ایمن شوند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری اظهار داشت: در بخش صنعت، معدن و تجارت، شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی استان ما دارای زیرساختهای مهمی است که در مبحث پدافند غیرعامل بسیار حیاتی است و هرگونه اخطار و آسیب در این بخش ها بمنزله یک تهدید و خطر برای ما می باشد.

وی با اشاره به حوادثی که در سال گذشته و ابتدای امسال در کشور رخ داد تصریح کرد: این‌گونه حوادث هشدارهایی است که به ما اعلام می‌کند امر پدافند غیرعامل و موضوع پیشگیری باید مورد توجه خاص قرار گیرد.

کارخایی اضافه کرد: باید با شناخت نقاط آسیب پذیر و شناسایی تهدیدها در بخش‌های مختلف صنعت‌، معدن و تجارت‌، راه‌کارهایی در جهت رفع این تهدیدها و پیشگیری از آسیب‌های غیرقابل جبران ارائه‌ تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری شود.

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب