12:02:48 - سه شنبه 16 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
هیلاری کلینتون به سیاست بازگشت
کانال تلگرام سمنان لاین

شکست هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در مقابل دونالد ترامپ وی را مجبور کرد تا نقشش در تغییر محیط سیاسی را مورد بازبینی قرار دهد و در این راستا سازمان جدیدی را تحت عنوان “همه با هم به پیش” تاسیس کند که از فعالیت مدنی حمایت و مقاومت سیاسی را ترغیب خواهد کرد.

 در بیانیه منتشر شده در وب‌سایت سازمان “همه با هم به پیش” آمده است: این سازمان ارزش‌های ترقی‌خواهانه را پیش خواهد برد و برای ایجاد یک آینده روشن‌تر برای نسل‌های بعدی تلاش خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: نمی‌توان گفت اگر ما با همین احساسات و عزمی که امروز داریم به مبارزات ادامه دهیم به چه چیزی خواهیم رسید. بیایید انرژی را که امروز داریم تا سال‌های 2017، 2018، 2020 و فراتر از آن ادامه دهیم.

در این بیانیه همچنین به اعتراضات علیه دونالد ترامپ،‌ رئیس‌جمهور آمریکا که از زمان روی کارآمدنش صورت گرفته اشاره شده و آمده است: در ماه‌های اخیر شاهد این مساله بودیم که اگر مردم گردهم آیند و در برابر تحکیم، زورگویی،‌ نفرت، دروغ و تفرقه مقاومت کنند و برای یک آمریکای جامع‌تر و عادلانه‌تر به پا خیزند، چه پیش می‌آید.

این وب‌سایت تازه تاسیس به بازدیدکنندگان خاطرنشان کرد که 66 میلیون رای دهنده آمریکایی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به کلینتون رای دادند که سه میلیون بیشتر از آرای اخذ شده برای ترامپ بود.

سازمان “همه با هم به پیش” بیانگر بازگشت کلینتون به عرصه سیاست پس از شکستش در انتخابات ریاست جمهوری در مقابل ترامپ است.

کلینتون علی‌رغم آنکه آرای مردمی بیشتری را از آن خود کرده بود اما نتوانست رای هیات انتخاب کنندگان رئیس‌جمهوری آمریکا را به دست آورد و به همین خاطر شکست خورد. این شکست پس از مبارزات انتخاباتی تلخی به دست آمد که بر اختلافات عمیق در داخل حزب دموکرات تاکید کرد چراکه بسیاری از اعضای این حزب کلینتون را یک عامل موثر برای تغییر نمی‌دانستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب