2:23:39 - دوشنبه 15 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیش بینی هواشناسی برای 2 روزآینده استان سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرکل هواشناسی استان سمنان گفت: طی 48 ساعت آینده، رگبار، رعد و برق و در ارتفاعات و نقاط مستعد ریزش تگرگ و وزش باد شدید برای استان سمنان پیش بینی می شود.

به گزارش سمنان لاین غلامرضا حسنی غربا در گفت و گو با ایرنا افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی و تصاویر ماهواره ای، با ورود سامانه بارشی تا فردا افزایش ابر، رگبار و رعد و برق در ارتفاعات و نقاط مستعد ریزش تگرگ پیش بینی می شود و وزش باد در غالب نقاط استان از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود.
وی اضافه کرد: آسمان امروز سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش باد شدید، به تدریج افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و احتمال تگرگ خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با اشاره به گزارش وضعیت هوای استان سمنان در 24 ساعت گذشته و با بیان اینکه وزش باد در استان سمنان در بیشترین سرعت در شهمیرزاد به 47 کیلومتر برساعت رسید ، خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته ، مجن با 9 درجه سانتی گراد کمترین و احمدآباد با 37 درجه سانتی گراد بیشترین دما را در استان سمنان داشتند.
امروز کمینه دمای هوای شهرستان سمنان تا 21 و بیشینه دما تا 33 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.
سامانه هواگوی 134 آماده ارایه اطلاعات هواشناسی و پیش بینی های جوی استان سمنان در تمام اوقات شبانه روز است، اداره کل هواشناسی استان سمنان دارای 9 ایستگاه سینوپتیک، 15 ایستگاه اقلیم شناسی و 50 ایستگاه باران سنجی در نقاط مختلف است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب