13:48:35 - یکشنبه 14 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دکترهمتی مطرح کرد؛
ملاک بودن قانون دربررسی صلاحیت نامزدهای شورای شهر
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت نکردن در مسائل سیاسی به ویژه انتخابات به معنی پذیرفتن حاکمیت انتخاب دیگران است.

 احمد همتی روز یکشنبه در همایش رای اولی های شهرستان سمنان در سالن یادگار امام(ره) استانداری سمنان افزود: شرکت نکردن در انتخابات باعث می شود افراد دیگر به جای ما تصمیم بگیرند.
همتی با اشاره به جمله «سیاستمداران بد از سوی مردم خوبی که رای نمی‌دهند انتخاب می‌شوند»، بیان داشت: اگر مردم ساکت بنشینند، ممکن است انتخابی غیرقابل قبول برای مردم انجام شود.
نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نامزدهایی برای تمام سلایق در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سمنان، تصریح کرد: شرایط حضور نامزدهای متنوع شوراهای اسلامی شهر و روستا از سلایق مختلف فراهم شده و تلاش شده بدون سند و مدرک کسی از میدان رقابت حذف نشود و قانون و عدالت ملاک بوده است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز در این همایش گفت: آگاهی، آزادی در انتخاب نامزد مورد نظر از شرایط انتخابات است.
محمد رضا جهان با اشاره به تنوع نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، یادآور شد: حضور دانش آموزان رای اولی برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نشانه تکلیف سیاسی آنان است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به برگزاری جشن تکلیف های سیاسی که از روز دوشنبه 18 اردیبهشت 96 برای دانش آموزان رای اولی در نقاط مختلف استان سمنان‌ برگزار شده است، خاطر نشان کرد: همایش رای اولی ها تا روز چهارشنبه 27 اردیبهشت 96 ادامه دارد.
در این همایش محمد رضا خباز استاندار، سعید متقی دبیر ستاد انتخابات استانداری و جمعی از دانش آموزان رای اولی شهرستان سمنان به همراه مدیران حضور داشتند و دانش آموزان در پایان همایش به تمرین برای اخذ رای با دستگاه الکترونیکی پرداختند.
10 هزار و 188 رای اولی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا سهیم هستند.
11 همایش در قالب جشن تکلیف سیاسی در تمام شهرستان های استان سمنان برای آشنایی دانش آموزان رای اولی با مسایل انتخابات برنامه ریزی شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب