2:14:24 - یکشنبه 14 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پوريا نيک‌فر ؛نسل جديد تنيس سمنان را شکل خواهيم داد
کانال تلگرام سمنان لاین

سرويس ورزشي:

تنيسور سمناني حاضر در رقابت‌هاي تنيس آزاد‌مردان ايران گفت: نسل جديد تنيس سمنان را شکل خواهيم داد و تنيس سمنان در مسير رشد قرار دارد.

پوريا نيک‌فر در درباره سطح مسابقات تنيس آزادمردان ايران اظهار کرد: اين رقابت‌ها از سطح کيفي بسيار بالايي برخوردار است؛ تنيسورهاي خوبي از سراسر کشور در اين رقابت‌‌ها حضور دارند و حريفان قدري هستند.

تنيسور سمناني حاضر در رقابت‌هاي تنيس آزاد مردان ايران با بيان اينکه تنيسورهاي شرکت‌کننده حاضر در مسابقات دنبال کسب رنکينگ کشوري هستند، افزود: براي کسب رنکينگ بالا بايد بردهاي زيادي در اين رقابت‌ها داشت.

نيک‌فر با تأکيد بر اينکه با تلاش در اين مسابقات دنبال کسب رتبه بالا در جدول رنکينگ کشوري هستيم، تصريح کرد: تلاش مي‌کنيم تا نماينده خوبي براي سمنان در اين رقابت‌ها باشيم.

وي با اشاره به وضع زيرساخت‌هاي تنيس در سمنان اضافه کرد: خوشبختانه زيرساخت‌هاي اين رشته در استان مطلوب است؛ چند سالن تنيس در حال ساخت در سمنان داريم که فضا را بهتر خواهد کرد.

تنيسور سمناني حاضر در رقابت‌هاي تنيس آزاد مردان ايران اظهار کرد: تنيس سمنان در مسير رشد قرار دارد؛ بخش دانش‌افزايي هم در کنار تقويت زيرساخت‌ها از اهميت ويژه‌اي برخوردار است و نسل جديد تنيس سمنان را شکل خواهيم داد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب