2:13:09 - یکشنبه 14 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شب‌هاي تهران در تئاتر سمنان به روي صحنه مي‌رود
کانال تلگرام سمنان لاین

سرپرست سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري سمنان از اکران شب‌هاي طهران در شهر سمنان خبر داد.

جواد نجارياني گفت: نمايش شب‌هاي طهران از شنبه 23 ارديبهشت در مجتمع فرهنگي هنري کومش تالار تئاتر شهر آغاز مي‌شود و اجراي آن تا يک شنبه 31 ارديبهشت ادامه دارد.

وي افزود: نمايش «شب‌هاي طهران» به نويسندگي علي شمس و کارگرداني محمد علي دانشگر به تهيه کنندگي‌ هادي شهرو به روي صحنه تئاتر مي‌رود.

سرپرست سازمان فرهنگي ورزشي در تشريح اين خبر اظهار داشت:اين تئاتر داراي هفت پرده نمايشي طنز مي‌باشد که در پايان هر پرده نمايشي يک قطعه موسيقي زنده اجرا ء مي‌شود.همچنين موضوع اين نمايش در خصوص يک (سياه) است که در يک مراسم عروسي در حال سياه بازي است و خيلي حرص پول مي‌زند و دائم در حال پول جمع کردن است او آنقدر پول در دهانش جمع مي‌کند که سرانجام خفه مي‌شود و مي‌ميرد، پدر عروس از بيم آنکه مبادا عنوان قاتل معرفي شود جسد را به خانه افراد مختلف منتقل مي‌کند.

نجارياني عنوان کرد: سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري سمنان در راستاي گسترش فرهنگ و کمک به هنر زيباي تئاتر تبليغات اين نمايش را به عهده گرفته‌اند.

لازم به ذکر است يادآور شويم در اين نمايش هنرمندان خوب تئاتر سمنان از جمله نويد خدام عباسي، مهسا جليلوند و… به ايفاي نقش مي‌پردازند و ربطي به نام نمايش ندارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب