2:08:15 - یکشنبه 14 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سن واقعي اين زن چيني باورتان نمي شود! +عکس
کانال تلگرام سمنان لاین

در اينکه زنان چيني اغلب به دليل تغذيه و مراقبت هاي خاص جوان تر از سن واقعي شان به نظر مي رسند شکي نيست اما وقتي يک زن 20 سال جوان تر از سن واقعي اش به نظر برسد تعجب آور خواهد بود.

 

“ليويلين” زن چيني که زيبايي و جواني اش اين روزها شهرت جهاني يافته به دليل داشتن پوستي جوان ، تيپ متناسب و آمادگي جسماني فوق العاده نصف سن واقعي اش به نظر مي رسد. سن واقعي او 50 سال است اما هيچ کس نمي تواند باور کند که اين زن چيني بيش از 30 سال سن داشته باشد.او تصاويري به همراه پسر جوانش دارد که باور اينکه “ليو” پسري به اين سن دارد را سخت مي کند.اکثر مردم فکر مي کنند که آنها نامزد هستند تا مادر و پسر.

اين زن ميانسال جوان چهره براي داشتن چنين وضعيت جسمي و ظاهري تلاش کرده و جواني او به سادگي حفظ نشده است.

راز جوان ماندن زن چيني 50 ساله چيست؟

ورزش ، ورزش ، ورزش اين تنها راز شگفت انگيز بودن اوست که 20 سال جوان تر از سن واقعي اش تصور مي شود.

ورزش شنا ، دو و حتي بوکس اصلي ترين تمرينات اوست اما انتخاب رشته ورزشي خاص راز اصلي نيست بلکه مداومت در انجام مهم است ، “ليو” سالهاست که هر روز 2 ساعت ورزش مي کند.

او مي گويد:تا قبل از سن 30 سالگي هيچ وقت به طور جدي ورزش نکرده بودم اما بعد از آن تصميم گرفتم تا با ورزش جواني و سلامت خود را حفظ کنم که البته نتيجه بخش نيز بود.
سال گذشته مسافت 37 مايلي بين سوماترا و پني سولار مالزي را شنا کردم و قصد داريم در آينده نزديک رود هان در سئول کره جنوبي را نيز شنا کنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب