14:11:28 - شنبه 13 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عبدالله اکبری‌راد:
ارتباطات تجاری ایران روند بهتری به خود گرفته است
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – عبدالله اکبری‌راد از بهبود و توسعه تجارت خارجی در چند سال اخیر خبرداد و گفت: ارتباطات تجاری ایران در این سال‌ها به وضوح روند بهتری به خود گرفته است.

به گزارش  سمنان لاین این تولیدکننده و  عضو هیات نمایندگان اتاق سمنان در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان روند توسعه تجارت خارجی فعالان این بخش بعد از برجام را مثبت خواند و  اظهار کرد: ارتباطات تجاری ایران شرایطی بهتری پیدا کرده است.

وی که خود صاحب یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی صادرات‌محور استان سمنان است تصریح کرد: شرایط این تغییر وضعیت و بهبود به‌گونه‌ای است که مراودات بانکی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

این فعال اقتصادی از روابط بانکی ایران با بانک دانسکی خبر داد گفت: این آمادگی وجود دارد که فعالان اقتصادی مراودات مالی خود را از طریق این بانک به ثبت برسانند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان نیز نقش اتاق‌های بازرگانی را در فضای اقتصادی کشور پرنگ خواند و گفت: اتاق‌های بازرگانی نقش مشورتی و مطالبه‌گری داشته و هدفی جز توسعه و هم‌افزایی در این بخش ندارند.

علی‌اصغر جمعه‌ای اعلام نقطه نظرات فعالان اقتصادی به دولتمردان را اثرگذار خواند و اضافه کرد: در دیدار نوروزی اعضای هیات نمایندگان با استاندار سمنان مطالب کارشناسی با محوریت مسائل اقتصادی اقتصادی ارائه و مورد اقبال هالی‌ترین مقام اجرایی استان قرار گرفت.

این عضو اتاق ایران با اشاره به ایجاد پل ارتباطی بین استان و کابینه ادامه داد: شانرده موضوع قابل بحث با محوریت توسعه اقتصادی استان توسط معاونت اقتصادی استانداری سمنان احصاء و به اطلاع معاون اول ریاست جمهوری رسانیده شده است.

رئیس اتاق سمنان از همکاری اتاق سمنان با مرکز پژوهش‌ها خبر داد و تصریح کرد: در همین راستا آمایش ماهانه همراه با نظرسنجی فصلی از تشکل‌های اقتصادی استان صورت  می‌گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب