12:27:25 - شنبه 13 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آیت الله شاهچراغی تأکید کرد؛
کاندیداهای شوراها برای رفع چالش های شهری برنامه ارایه دهند
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: راهکار اساسی برای افزایش مشارکت پرشور مردم در انتخابات 29 اردیبهشت ایجاد فضای انتخاباتی امن، آرامش‌بخش و پرهیز از چالش های سیاسی از سوی نامزدها است.

به گزارش سمنان لاین آیت الله سید محمد شاهچراغی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: با آغاز تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شور و حال مردم استان برای حضوری حماسی در انتخابات پیش رو دوچندان شده است که این امر نشان دهنده دغدغه آحاد جامعه برای رفع مشکلات است.
وی اظهار داشت: در انتخابات شوراهای اسلامی باید با انتخاب نامزدهای کاردان و با تجربه که برای رفع مشکلات شهری و روستایی آگاهی و دانش لازم را دارند برای افزایش شکوفایی و آبادانی استان سمنان قدم برداشت.
وی ادامه داد: با وجود ظرفیت های ارزشمند در زمینه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و تلاش های همه جانبه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا کنونی، بخش قابل توجهی از مشکلات زیرساختی در استان همچنان باقی است که باید نامزدهای انتخابات شوراها برای رفع این چالش برنامه ارایه دهند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با بیان اینکه نامزدهای انتخاباتی نباید وعده هایی را که برای جلب نظر مردم داده اند بعد از انتخابات فراموش کنند، گفت: مردم نیز باید برای رفع مشکلات در کوتاه مدت مطالبه گر باشند.
آیت الله شاهچراغی با بیان اینکه دادن وعده های توخالی و پوچ همانند بی اخلاقی های سیاسی در انتخابات حرام است و نباید با این دست وعده ها با احساسات مردم بازی شود، اضافه کرد: نامزدها نباید برای به دست آوردن جایگاه و مقام سیاسی در انتخابات شرکت کنند، بلکه خدمت به مردم را در اولویت کاری برنامه های اجرایی خود قرار دهند.
امام جمعه سمنان خاطرنشان کرد: اهمیت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کمتر از انتخابات ریاست جمهوری نیست و در هر 2 انتخابات ، نامزدها باید خدمت به مردم را در اولویت کاری قرار دهند، تاکنون براساس گزارش های ارایه شده، اقدامات مثبتی برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه در استان انجام شده است و باید با مدیریتی جهادی و حرفه ای از رای مردم پاسداری کرد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی انتخاب می شوند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب