14:16:12 - شنبه 13 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین جشنواره ورزشی بازنشستگان در سمنان آغاز شد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مسوول روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری استان سمنان گفت: اولین جشنواره ورزشی بازنشستگان با حضور 65 نفر از تمام شهرستان های سمنان از امروز سه شنبه 23 اریبهشت 96 آغاز شد.

به گزارش سمنان لاین محمد مناف پور روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اولین جشنواره پنج رشته ورزشی دارت، شنا، تیراندازی با تفنگ بادی، شطرنج و تنیس با حضور بانوان و آقایان تا سه شنبه 26 اردیبهشت 96 ادامه دارد.
وی با اشاره به این که به سه نفر اول در 2 بخش آقایان و بانوان جوایزی اهدا خواهد شد، خاطرنشان کرد: نفرات برتر راهی جشنواره ورزشی بازنشستگان کشوری در تهران در تیرماه 96 خواهند شد.
وی به برگزاری مسابقات شطرنج امروز 23 اردیبشهت در خانه شطرنج استان سمنان و تیراندازی با تفنگ بادی در سالن تیر اندازی سمنان اشاره کرد و گفت: مسابقات شنا در چهارشنبه در استخر سرپوشیده ایثار و مسابقات دارت و تنیس روی میز به ترتیب در سالن ورزش الغدیر سمنان و تنیس روی میز برگزار خواهد شد.
جشنواره ورزشی بازنشستگان برای اولین بار است که در استان سمنان برگزار می شود، استان سمنان 18 هزار 500 بازنشسته کشوری دارد که 13 هزار و 600 نفر آنان را آقایان و بقیه را بانوان تشکیل می دهد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب