خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
17/05/09 10:52
شناسه خبر : 17340

خواسته مردم از استاندارمحترم سمنان ؛ اجرای قانون !

علی طیب نیا وزیر اقتصاد دارایی به منظور شرکت در چند نشست اقتصادی در استان سمنان صبح روز سه شنبه وارد شهرستان فرودگاه شاهرود شد و مورد استقبال استاندار و شماری از مسوولان استانی و محلی قرار گرفت. وی در گفت و گو با خبرنگاران در شاهرود گفت: در دولت یازدهم برنامه های خوبی برای […] ...

علی طیب نیا وزیر اقتصاد دارایی به منظور شرکت در چند نشست اقتصادی در استان سمنان صبح روز سه شنبه وارد شهرستان فرودگاه شاهرود شد و مورد استقبال استاندار و شماری از مسوولان استانی و محلی قرار گرفت.

وی در گفت و گو با خبرنگاران در شاهرود گفت: در دولت یازدهم برنامه های خوبی برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی اجرا شده است که باید با پیگیری های مستمر ادامه یابد.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در این سفر یک روزه ، در نشست اقتصاد مقاومتی استان سمنان در فرمانداری شهرستان شاهرود شرکت می کند و مرکز خدمات ارزیابی ویژه صادرات استان سمنان مستقر در شاهرود را به همراه مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری می رساند.

سمنان لاین – شایان ذکراست طبق روال معمول مسئولین کشوری ابتدا به مرکز سیاسی و اداری استان ها ورود می کنند که در استان ما متأسفانه این قاعده ی بسیار ساده اداری هم بنابدلایلی بطورعام و شرایط انتخاباتی این روزهای کشور بطورخاص رعایت نمیشود که خواسته ی مردم از استاندارمحترم ورای این مباحث اجرای مرّ قانون – همانطور  که بارها رئیس جمهور محرم گفته اند درصورت عدم اجرای قانون در کشور سنگ روی سنگ بند نمی شود – و عدم تغییر مواضع اصولی تحت فشارهای غیرمتعارف است علی الخصوص در اجرای طرح هایی که مختص مراکز استانها بوده و برخی نمایندگان با توجه به شرایط موجود در پی بالابردن انتظارات منطقه ای و طرح مطالباتی ازاین دست میباشند!