10:52:12 - سه شنبه 9 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خواسته مردم از استاندارمحترم سمنان ؛ اجرای قانون !
کانال تلگرام سمنان لاین

علی طیب نیا وزیر اقتصاد دارایی به منظور شرکت در چند نشست اقتصادی در استان سمنان صبح روز سه شنبه وارد شهرستان فرودگاه شاهرود شد و مورد استقبال استاندار و شماری از مسوولان استانی و محلی قرار گرفت.

وی در گفت و گو با خبرنگاران در شاهرود گفت: در دولت یازدهم برنامه های خوبی برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی اجرا شده است که باید با پیگیری های مستمر ادامه یابد.

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی در این سفر یک روزه ، در نشست اقتصاد مقاومتی استان سمنان در فرمانداری شهرستان شاهرود شرکت می کند و مرکز خدمات ارزیابی ویژه صادرات استان سمنان مستقر در شاهرود را به همراه مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به بهره برداری می رساند.

سمنان لاین – شایان ذکراست طبق روال معمول مسئولین کشوری ابتدا به مرکز سیاسی و اداری استان ها ورود می کنند که در استان ما متأسفانه این قاعده ی بسیار ساده اداری هم بنابدلایلی بطورعام و شرایط انتخاباتی این روزهای کشور بطورخاص رعایت نمیشود که خواسته ی مردم از استاندارمحترم ورای این مباحث اجرای مرّ قانون – همانطور  که بارها رئیس جمهور محرم گفته اند درصورت عدم اجرای قانون در کشور سنگ روی سنگ بند نمی شود – و عدم تغییر مواضع اصولی تحت فشارهای غیرمتعارف است علی الخصوص در اجرای طرح هایی که مختص مراکز استانها بوده و برخی نمایندگان با توجه به شرایط موجود در پی بالابردن انتظارات منطقه ای و طرح مطالباتی ازاین دست میباشند!

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 1. سمنان محسن   می 14, 2017  

  هم استانی حسین . انطوریکه بکرات گفته شده هیچکس مانع ومخالف توسعه هیچ نقطه ازکشور منجمله در استان سمنان نیست ولی مطلب این است که مردم این شهرهم از پشت کوه نیامده اند . میدانند چی به چیه…

 2. حسین   می 11, 2017  

  چقدر زیبا گفتی سمنان لاین عزیز، بنابدلایلی بطورعام و شرایط انتخاباتی این روزهای کشور بطورخاص««
  بازی های انتخاباتی برای مردم شرق استان که ارام باشن، لاقال فعلا!!!!
  اما یک نکته
  طبق کدام قانون باید وزیر مستقیم به مرکز استان بره؟ طرح مهم در شاهرود بوده وزیر اول رفته اونجا، جلسه ستاد اقتصادی مقاومتی هم که تقریبا دوره ای در همه شهرستان ها برگزار شده، مشکلی نبوده

  درمورد اجرای مر قانون هم ، قانون اساسی میگه حق هر انسان دسترسی به امکانات و شغل مناسبه و به طور کلی باید عدالت رعایت بشه، ولی چطور میشه که مرکز استان رشد فوق العاده بالایی داشته باشه ولی بقیه نقاط خصوصا شرق استان نه!!! فقط امار جمعیتی و رشد اون و اشتغال در استان سمنان نشون دهنده ی عدم اجرای قاون اساسی است چه برسه در کمیت و کیفیت سایر امکانات در استان

 3. الیاس   می 10, 2017  

  برای برخی مسوولین اجرایی استان متاسفیم که برای اجرای قانون از هوچیگران می ترسند. خواسته مرکز استان فقط اجرای قانون است.

 4. سمنان محمد   می 10, 2017  

  آری حقیقت تلخ است ….

 5. سمنان همشهری   می 9, 2017  

  سمنان لاین باید باطلاع آقای دکتر روحانی رسانیده شود که این کار ها از چشم مردم تیز بین شهرستان سمنان سرخه ومهدیشهر پنهان نمی ماند وطبیعتآ درآرای مردم این شهر که علائق خاطر بیشتری وهمچنین جمعیت بیشتری دارند تحت تآثیر قرار خواهد داد.دیگر رانت وبیعدالتی را تعطیل کنیند ..

 6. احمدرضا   می 9, 2017  

  اصلا کاملا معلومه از حسادت دق نکردین از متنت معلومه