11:50:12 - سه شنبه 9 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نماینده ؛ شاهرود روی توسعه به خود ندیده است!!!/فرماندار؛ « ۶۰۰ » میلیارد ریال به شاهرود اختصاص یافت!!!
کانال تلگرام سمنان لاین

فرماندار شاهرود گفت: تا کنون 60 میلیارد تومان به طرح‌های مصوب سفر کاروان تدبیر و امید مربوط به این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش سمنان لاین از ایرنا، سیدمحمدرضا هاشمی روز سه شنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان در شاهرود با حضور علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: در سفر کاروان تدبیر امید 72 طرح برای استان سمنان به تصویب رسید که پنج طرح مربوط به شاهرود بود و تا کنون 60 میلیارد تومان برای اجرای آن تخصیص یافته است.
وی با اشاره به بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در شهرستان شاهرود، ادامه داد: 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شاهرود در سه سال گذشته به سامانه نوین آبیاری تجهیز شد که 2 هزار هکتار آن در سال 95 بوده است.
هاشمی با اشاره به رویکرد دولت یازدهم برای کمک به اقتصاد مبتنی بر توانمندی های هر منطقه، گفت: کارخانه کنسانتره شاهرود که بیش از چهارسال تعطیل بود با حمایت استاندار و ارایه تسهیلات به چرخه تولید بازگشت و در بخش عمرانی نیز در سال 95 تعداد 17 روستای شهرستان شاهرود 225 کیلومتر آسفالت شد که بخش دیگری از خدمات دولت یازدهم بود.
فرماندار شاهرود با تاکید بر اینکه در بخش صادرات جایگاه شهرستان شاهرود بسیار ارزشمند است و به همین منظور مجوز ایجاد بخش خدمات ارزیابی ویژه صادرات به این شهرستان داده شد که در افزایش اشتغال استان تاثیر شایانی دارد، گفت: در سال گذشته بیش از 75 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی و کشاورزی شهرستان شاهرود پرداخت شد.
وی با بیان اینکه برنامه های اقتصاد مقاومتی با قدرت در استان سمنان در حال اجرا است و در چند سال آینده شاهد افزایش اشتغال و رونق کسب وکار خواهیم بود، افزود: فرمانداری شاهرود آمادگی برای رفع مشکلات دیگر واحدهای صنعتی و تولیدی دارد و به یاری خداوند این اقدام در افزایش اشتغال نقش مهمی خواهد داشت.
فرماندار شاهرود خاطرنشان کرد: در سال گذشته از محل پرداخت تسهیلات رونق تولید اشتغال قابل توجهی در کشور ایجاد شده است و امیدواریم این روند در تمام نقاط کشور ادامه یابد.

با تمام این تفاصیل شایان توجه است نماینده محترم شاهرود هم در این مراسم گفته ؛ شاهرود روی توسعه به خودندیده و از فقر برنامه ریزی رنج می برد!!!

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. m   می 9, 2017  

    همیشه در ….بازار هوچی گری و اتهام به سمنــان مظلوم بوده ، چرا استاندار با این افراد برخورد نمیکند جای سوال دارد؟ بنده در چند دستگاه اجرایی سمنان فعالیت داشته ام ، هیچ نوع تضعیع حقی را در مورد شهرستان های استان ندیدم ، چراکه تمامی اعتبارات و … بر اساس جمعیت … تخصیص می یافت حتی در برخی موارد به شاهرود اعتبارات بیشتری تعلق میگرفت ، گفتمان در مورد بی منطقان بی فایده است ….