23:40:07 - دوشنبه 8 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش 3 برابری اعتبارات ورزشی شهرستان شاهرود
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین -شاهرود – معاون استاندار و فرماندار شاهرود گفت: در ساخت وساز مکان ها و برگزاری رخداد های مهم ورزشی به نقاط دور افتاده شهرستان هم توجه شده و برنامه ریزی شود.

به گزارش سمنان لاین ازایرنا سید محمدرضا هاشمی روز دوشنبه در نشستی با هیات های ورزشی و سمن های شاهرود افزود: با اجرای فعالیت های مهم ورزشی در نقاط دور افتاده، افزایش نشاط جوانان دراین مناطق را شاهد خواهیم بود.
وی با تبریک روز جوان و میلاد حضرت علی اکبر(ع) افزود: آوازه خوب جوانان ورزشکار شاهرودی در کشور به گوش می رسد و این توانمندی و ظرفیت جوانان باید با برنامه های مدون مدیریت و جهت دهی شود.
فرماندار شاهرود تصریح کرد: تعداد 13 تشکل مردم نهاد در حوزه جوانان در شهرستان شاهرود وجود دارد که 10مورد آن در دوران دولت تدبیر و امید تشکیل شده است.
وی تاکید کرد: نمایش فصل شیدایی و اجلاسیه دوسالانه شهدای شاهرودکه بیش از 110هزار نفر از آن بازدید کردند درایجاد وافزایش نشاط اجتماعی وهمچنین کاهش آسیب های اجتماعی گام موثری بود.
وی از نگاه ویژه دولت تدبیر و امید و استاندار سمنان به شهرستان شاهرود هم سخن گفت و افزود: پارسال حدود 7600 میلیون تومان به حوزه ورزش شهرستان تخصیص یافت که نسبت به سال 92 بیش از سه برابر افزایش نشان می دهد.
محمد محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود هم دراین نشست احیا ماده 533 را یکی از کارهای مهم دولت تدبیر و امید خواند که براساس آن بخشی از اعتبارات دستگاه های اجرایی به امر ورزش اختصاص می یابد.
وی افزود: طرح استخر فجر شاهرود که نخستین طرح مشارکتی در کشور بود، مهمانسرای ورزشکاران و سالن شهید رجایی از مهم ترین طرح های ورزشی شهرستان بوده است.
محمدی افزایش 100درصدی اعتبار بخش ورزشی شهرستان در سال 95 را یکی از مهم ترین اتفاق های ورزشی دانست و گفت: این کار در حالی روی داد که دولت با مشکلات بسیار زیادی در سطح ملی و شهرستانی روبرو بود.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب