11:45:40 - دوشنبه 8 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کواکبیان: افزایش یارانه به معنای دار زدن قانون است
کانال تلگرام سمنان لاین

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش یارانه که از سوی برخی نامزدهای ریاست جمهوری مطرح می شود در واقع به معنای دار زدن قانون است.

 مصطفی کواکبیان یکشنبه شب در جمع مردم بابل افزود: افزایش یارانه ها رفاه ملی نمی آورد بلکه آن چیزی که رفاه ملی را فراهم می کند درآمد ملی است که این درآمد از طریق تولیدات ملی اضافه می شود.

وی ادامه داد : بهتر است نامزدهایی که وعده افزایش یارانه را به مردم می دهند به خوبی تشریح کنند که منابع آن را از چه راهی می خواهند تامین کنند ؟

کواکبیان اظهار کرد: امیدواریم احزاب به گونه ای در کشور نهادینه شوند که برای انتخابات ریاست جمهوری حزب بتواند نامزد خود را معرفی کند، چون در این صورت به طور قطع اگر آن دولت موفق عمل نکرد حزب شناسنامه دار است و باید به مردم پاسخ دهد.

وی افزود: براساس آموزه های دینی ما قدرت یک امانت است که باید به اهلش سپرده شود و مردم باید در 29 اردیبهشت رییس جمهوری انتخاب کنند که کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد نه اینکه کشور را به عقب برگرداند.

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: عده ای با شعارهای عوام فریبانه خواب های بدی برای این ملت دیده اند و به زعم خود نمی خواهند دولت روحانی دوباره رای بیاورد اما مردم خواب های آنان را آشفته خواهند ساخت و با یک حضور حداکثری رییس جمهوری اصلح را انتخاب خواهند کرد.

وی افزود: دولت تدبیر و امید کارهای نیمه تمام زیادی دارد و باید به این دولت فرصت داد تا کارهای نیمه تمام خود را به اتمام برساند.

کواکبیان گفت: عده ای بسیار در تلاش هستند تا دولتی شبیه دولت نهم و دهم سرکار بیاورند که همه ما آن دولت را درک کرده ایم و افزایش قیمت ها ، تورم و رکود آن دولت را فراموش نخواهیم کرد.

وی افزود: تجربه تاریخی نشان داده است اگر در هر شهری بالای 50 درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کنند اصلاح طلبان پیروز این انتخابات خواهند بود و ضرورت دارد هر ایرانی منزل خود را ستاد روحانی کند تا رییس جمهور ما با رای بالا انتخاب شود.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ملت بداند اگر رییس جمهور با رای بالا انتخاب شود در عرصه بین المللی اقتدار جمهوری اسلامی افزایش می یابد و این اقتدار به نفع منافع ملی ماست.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  1. سمنان امیر حسین..   می 9, 2017  

    سمنان لاین.. لطفآ فیلم مستند انتخاباتی ریاست جمهوری آقای دکتر جهانگیری ویا متن کامل آن را که بصورت میز گرد اجراء گردیده بدلیل اینکه نقطه نظرات کارشناسانه اصلاح طلبان درپروژه انتقال آب خزر به استان سمنان نیز مطرح میشود به اطلاع مردم برسانید ….

  2. سمنان   می 8, 2017  

    تازمانیکه ریشه رانت وچپاول اموال ملی خشکانده نشود وعدلتی وجودنداشته باشد بهترین حالت برای مردمی که دستشان به چیزی بند نیست پرداخت مستقیم حداقل سهم درآمد ملی یعنی یارانه به خودشان است ….