23:35:23 - دوشنبه 8 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سومین سفر وزیر اقتصاد باهدف رصد روند اقتصادمقاومتی در سمنان
کانال تلگرام سمنان لاین

معاون روابط عمومی حوزه ریاست استانداری سمنان از افتتاح دفتر گمرکی شاهرود فردا با حضور معاون وزیر و رئیس کل گمرک ایران خبر داد.

به گزارش سمنان لاین ازایسناحجت‌الله یحیایی  از سفر وزیر امور اقتصادی و دارایی به استان سمنان خبر داد و اظهار کرد: سفر دکتر طیب‌نیا فردا 19 اردیبهشت‌ماه از شاهرود آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه سفر وزیر با ادای احترام به شهدای شاهرود آغاز می‌شود، افزود: حضور در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان شاهرود از دیگر برنامه‌های وزیر اقتصاد در این سفر یک‌روزه است.

یحیایی با اشاره به واگذاری مدیریت و نظارت بر روند اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی هر استان از سوی دولت تدبیر امید به یکی از وزرا و اعضای کابینه دولت خاطرنشان کرد: دکتر طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم به‌عنوان مسئول نظارت بر برنامه‌های اقتصادمقاومتی دو استان اصفهان و سمنان انتخاب شده است.

معاون روابط عمومی حوزه ریاست استانداری سمنان از برگزاری کنفرانس خبری با حضور طیب‌نیا در سمنان خبر داد و افزود: این خکنفرانس با حضور خبرنگاران استان در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار خواهد شد.

وی از دیدار وزیر امور اقتصادی و دارایی با نخبگان استان در این سفر خبرداد و تصریح کرد: این برنامه در سالن شهید مطهری آموزش و پرورش برگزار می‌شود.

عضو شورای اطلاع رسانی استان از برگزاری همایش توسعه صادرات همزمان با سفر وزیر به استان خبرداد و گفت: این همایش با حضور دکتر خزاعی معاون وزیر و رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و مسئولان استانی و از جمله استاندار، نمایندگان مردم و فعالان بخش خصوصی در سمنان برگزار خواهد.

به گزارش خبرنگار ایسنا؛ این سومین سفر وزیر امور اقتصادی دولت یازدهم در راستای نظارت بر روند اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در این استان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب