13:47:57 - دوشنبه 8 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ربودن پسر یک پزشک برای ١٥٠میلیون
کانال تلگرام سمنان لاین

پسر ٨ساله یک پزشک پس از این‌که ٢٤ ساعت در اسارت آدم‌ربایان بود، به خانه برگشت.
 بعدازظهر یکی از روزهای هفته گذشته پزشکی به یکی ازکلانتری‌های شیراز رفت و از ناپدیدشدن پسر ٨ساله‌اش خبر داد.
وی گفت: «پسرم صبح‌ها به مدرسه می‌رود و حوالی ساعت ٢ به خانه برمی‌گردد. امروز هرچقدر منتظرش بودیم، او به خانه برنگشت. با راننده سرویس مدرسه تماس گرفتیم اما بیان کرد که او را مقابل منزل پیاده کرده است. هرچقدر منتظر ماندیم، اما او برنگشت و همه ما حسابی نگران شدیم.»
درحالی که ماموران پلیس تحقیقات خود را درباره پیداکردن ردی از پسربچه گم‌شده شروع کرده بودند، تیمی از کارآگاهان با دستور بازپرس، مامور شناسایی کودک‌ربایان فراری شدند تا این‌که ساعتی بعد پدر این پسربچه بار دیگر راهی اداره پلیس شد و گفت که آدم‌ربایان درخواست پول کرده‌اند.
وی به ماموران گفت: «دقایقی قبل پسرجوانی با من تماس گرفت و مدعی شد که پسرم را ربوده است و اگر ١٥٠‌میلیون تومان به آنها پرداخت نکنم، او را به قتل خواهند رساند. تهدیدم کرد که از این ماجرا چیزی به پلیس نگویم.»
درشرایطی که خانواده کودک ربوده‌شده مدعی بودند با هیچ‌کس خصومتی نداشته و به فرد خاصی مظنون نیستند. تیم تحقیق برای شناسایی آدم‌ربایان وارد عمل شد. ماموران باخبر شدند که آدم‌ربایان با خانواده کودک ٨ساله تماس گرفته و برای آزادی وی بار دیگر درخواست پول کرده‌اند. آدم‌ربایان درتماس خود مدعی شده بودند که خانواده گروگان باید هرچه سریع‌تر وجه درخواستی را پرداخت کنند.
با توجه به سرنخ‌هایی که به دست آمد و براساس اظهارات آدم‌ربایان درتماس‌های تلفنی با خانواده گروگان ماموران احتمال می‌دادند که این آدم‌ربایان شناخت و اطلاعات زیادی از خانواده وی دارند.
٢٤ساعت از ربوده‌شدن این پسر ٨ساله می‌گذشت، اما همچنان تحقیقات بی‌نتیجه مانده بود تا این‌که خانواده گروگان طی تماس تلفنی با پلیس و بازپرس پرونده مدعی شدند که فرزندشان به خانه برگشته است.
از این‌رو تحقیقات ماموران با آزادی گروگان وارد مرحله تازه‌ای شد. درتحقیقات ازکودک، وی درباره جزییات ماجرا گفت: «روزی که آنها مرا ربودند، از سرویس مدرسه پیاده شده بودم که مرا تهدید کرده و درحالی ‌که کیفم را در کوچه انداختند، مرا ربودند. آنها مرا سوار خودرو کرده و به باغی بردند.چند ساعت قبل آدم‌ربایان مرا درخیابانی پیاده کرده و خواستند که به خانه برگردم..»

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب