11:33:48 - یکشنبه 7 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
زمان پخش برنامه های صداوسیمای مرکزسمنان افزایش یافت
کانال تلگرام سمنان لاین

مدیر کل صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: زمان پخش برنامه های رادیو سمنان از پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت 95 به صورت 24 ساعته و پخش برنامه‌های سیما از جمعه پانزدهم اردیبهشت 15 ساعته شد.

محمد منتظرالحجه افزود: برنامه های سیمای مرکز سمنان از پانزدهم اردیبهشت 96 از ساعت هشت تا 24 پخش می‌شود و از یکم تیر96 پخش برنامه های سیمای مرکز سمنان 24 ساعته خواهد شد.
وی به پخش «تی. اس .تی 3» دیجیتال برنامه های سیمای مرکز سمنان در شهرستان های سمنان، گرمسار، شاهرود و دامغان اشاره کرد و گفت: شهرستان سرخه از طریق سمنان این پوشش را دریافت می کنند‌.
منتظر الحجه با بیان این که خریداری دستگاه و تجیهیزات دریافت دیجیتالی « تی. اس.تی 3» برنامه ها در بقیه شهرستان های نیازمند بودجه استانی است، خاطرنشان کرد: تامین بودجه و خرید این تجهیزات بر عهده فرمانداری ها و مسوولیت و هزینه نصب، راه اندازی و نگه داری آن برعهده صدا و سیمای مرکز سمنان است‌.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: با راه اندازی «تی. اس.تی 3» تمام کانال های رادیو نمای کشور قابل دریافت است و شبکه سه، آی فیلم، ایران کالا با کیفیت اچ. دی دریافت می شود.
بر اساس آخرین نظرسنجی، برنامه‌های سیمای استان سمنان با وجود مخاطبان 68 درصدی 82 درصد رضایت مخاطبان را به همراه داشته است و برنامه های رادیویی مرکز سمنان نیز با 29 درصد مخاطب، رضایتمندی 89 درصد به همراه داشته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب