10:19:33 - یکشنبه 7 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سمنان:
نامزدهای ریاست جمهوری از کلی گویی پرهیز کنند
کانال تلگرام سمنان لاین

ئسمنان لاین – فرماندار سمنان گفت: نامزدهای ریاست جمهوری با داشتن برنامه مدون و ایده مناسب، در مناظره ها باید از کلی گویی و گفتار شعاری که در مردم ایجاد انگیزه نمی کند پرهیز کنند.

به گزارش سمنان لاین ازایرناسید عباس دانایی افزود: تمام سوال و جواب هایی که از مناظره ها به صورت پخش زنده انجام می شود مورد ارزیابی مردم قرار گرفته و تعیین کننده است و همه می دانند تا کنون شعار ما را به جایی نرسانده است.
وی با اشاره به این که برای مناظره ها باید زمان بیشتری درنظر گرفته شود یادآورشد: در دور اول مناظرها مسایل بسیار متنوعی مطرح شد، اما انتظار هست فرصت های بیشتری برای بیان عملکردها و دیدگاه ها داده شود.
فرماندار سمنان به مناظرهای 6 نامزدهای ریاست جمهوری در سه برنامه اشاره کرد و گفت: امیدواریم با ارایه زمان بیشتر برای بیان عملکردها، همراه با بیان برنامه های کاربردی به منظور جهت دادن به افکار عمومی، تصمیم گیری برای مردم آسان شود.
دانایی با اشاره به این که مردم برای دیدن مناظرها زمان می گذارند و بهتر است دست اندرکاران مناظره ها به برنامه ریزی و راهبرد مفید برای این مناظره ها دقت لازم داشته باشند، یادآورشد: این مناظرها تعیین کننده است و نامزدها هم باید به اخلاق‌مدار بودن در این مناظرها دقت کنند.
وی با اشاره به این که اگر برجام به ثمر نشست به دلیل حضور مردم درانتخابات 22 خرداد 92 ریاست جمهوری بود، خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید اخیر مقام معظم رهبری بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای، حساسیت این دوره به مراتب بیشتر از دورهای های قبل است.
دانایی با بیان این که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همه انتخابات ها پرشور و با استقبال مردم برگزار شده است، یادآورشد: از ابتدای انقلاب دشمنان به این نتیجه رسیده اند که مردم ایران به نظام و رهبرشان پایبند و حامی قوام و تقویت نظام هستند.
فرماندار سمنان، مشارکت پرشور مردم در انتخابات را وظیفه ملی و اسلامی دانست و اضافه کرد : آحاد جامعه باید با وحدت و همدلی، برای حضوری حداکثری در این رویداد سیاسی تلاش کنند.
به گزارش سمنان لاین دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت 96 برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، 20 شهر، 15 بخش و 400 روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و 19 نفر به عنوان اعضای اصلی و 642 نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی انتخاب می شوند.

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب