12:06:43 - شنبه 6 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پایگاه امداد هوایی هلال احمر سمنان قابلیت تبدیل به مرکز پشتیبانی کشور را دارد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان گفت : پایگاه امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر این استان به دلیل قابلیت های منحصر به فرد می تواند به عنوان مرکز امداد هوایی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور قرار گیرد.

به گزارش سمنان لاین ازایرناحسن شکراللهی روز شنبه در نشست جمعی از کارکنان این جمعیت با احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در سالن کنفرانس این جمعیت افزود : پایگاه امداد هوایی و آشیانه بالگرد جمعیت هلال احمر استان سمنان با اعتبار 40 میلیارد ریال با حضور رئیس جمهوری در هفدهم فروردین 96 در سمنان به بهره برداری رسید.
وی اظهارداشت : این پایگاه با زیربنای 2 هزار و 100 متر شامل آشیانه، مهمانسرا، تعمیرگاه و تاسیسات در 10 هکتار زمین آغاز به احداث شده است و ظرفیت نگهداری 6 فروند بالگرد را دارد، بخش باند فرود و برخاست این آشیانه سه هزار متر مربع مساحت دارد که به مدت 2 سال احداث شد.
شکراللهی با بیان این که این پایگاه یکی از منحصر به فردترین پایگاه های امداد هوایی کشور است، افزود: زیرساخت ها و ظرفیت این پایگاه به گونه ای است که قابلیت تبدیل مرکز امداد هوایی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر کشور را دارد.
وی ادامه داد : با روی کارآمدن دولت تدبیر و امید بسیاری از طرح های عمرانی جمعیت هلال احمر استان سمنان مانند، سالن آمفی تئاتر، حفظ زمین چمن، سالن ورزشی در دامغان و مرکز فیزیوتراپی در مهدیشهر تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با تاکید بر توانمندسازی مردم، یادآور شد : داوطلبان جمعیت هلال احمر بدون دریافت پول به مردم خدمت رسانی می کنند و در قالب طرح های مختلف به دنبال توانمندسازی مردم هستند.
18 تا 24 اردیبهشت‌ هفته هلال‌احمر نام گذاری شده است اما امسال به دلیل برگزاری انتخابات از سیزدهم تا 19 اردیبهشت هفته هلال احمر نامگذاری شده است و شعار امسال این جمعیت، دنیایی در انتظار صلح اعلام شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب