2:52:30 - شنبه 6 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رئیس هیأت والیبال استان سمنان:
والیبال سمنان سالن اختصاصی ندارد
کانال تلگرام سمنان لاین

سمنان لاین – رئیس هیأت والیبال استان سمنان با بیان اینکه والیبال سمنان سالن اختصاصی ندارد، گفت: هیأت والیبال دخالتی در امور باشگاه‌های ورزشی نمی‌کند.

به گزارش سمنان لاین ازفارس حبیب‌الله صفاجو  اظهار داشت: استان سمنان در رشته والیبال از ظرفیت‌ها و توانایی‌های بسیار خوبی برخوردار است؛ خوشبختانه نوجوانان و جوانان علاقه‌مند زیادی به رشته والیبال در این استان وجود دارند و باید پرورش پیدا کنند.

وی با اشاره به لزوم پرورش استعدادها در فضایی با ترسیم زیرساخت‌های متناسب با جمعیت والیبال استان سمنان، در تشریح وضع زیرساخت‌های رشته والیبال در سمنان اضافه کرد: اصل زیرساخت والیبال، سالن اختصاصی است.

رئیس هیأت والیبال استان سمنان با بیان اینکه سالن اختصاصی والیبال در استان سمنان نداریم، تصریح کرد: این موضوع به مشکلی مهم در حوزه والیبال استان سمنان تبدیل‌ شده است.

صفاجو با تأکید بر اینکه مهم‌ترین برنامه هیأت والیبال استان سمنان، بستن تیم‌های پایه و امید استان برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های مختلف سنی بوده، اضافه کرد: تیم نوجوانان سمنان بسته‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه تیم والیبال جوانان و امید استان سمنان را برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور خواهیم بست، تصریح کرد: زمان دقیق مسابقات درون‌استانی مشخص نیست؛ ولی در مجموع تیم خوبی را خواهیم بست.

رئیس هیأت والیبال استان سمنان اضافه کرد: استعدادیابی برنامه‌ای مهم و زیربنایی در توسعه والیبال استان است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

صفاجو درابره وضع باشگاه‌های والیبال در استان سمنان اظهار کرد: هیأت دخالتی در امور باشگاه‌ها ندارد و تنها حمایت‌کننده آن‌ها در برگزاری مسابقات با در اختیار گذاشتن امکانات، داور و سایر خدمات حمایتی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب