15:05:41 - شنبه 6 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دزدی از صاحبخانه‌ها به شیوه بیهوشی
کانال تلگرام سمنان لاین

شاگرد بنگاه املاک پس از بیهوش کردن صاحبخانه اقدام به سرقت پول و اموال با ارزش کرده بود توسط پلیس آگاهی دستگیرشد.
در ۲۶ فروردین سالجاری وقوع یک فقره سرقت منزل در بلوار فردوس به کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا اعلام شد؛ با حضور مأمورین در محل و بررسی های اولیه مشخص شد که سارق پس از بیهوش کردن صاحبخانه اقدام به سرقت بخش اعظمی از اموال منزل (تلویزیون، لپ تاپ، طلاجات، البسه، ۲۰ میلیون تومان وجه نقد و …) کرده است.

خانم صاحبخانه پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از مدتی پیش تصمیم به فروش خانه خود گرفتم؛ به همین علت به یک بنگاه املاک در پاساژ … رفته و اطلاعات مربوط به فروش خانه را در اختیار مدیریت بنگاه قرار دارم.

وی گفت: پس از آن جوانی با ظاهر آراسته (کت ، شوار ، کروات) به نام میثم، به عنوان شاگرد بنگاه املاک و در چندین نوبت جهت کارشناسی و بازدید منزل به خانه من آمد اما خانه همچنان به فروش نمی رفت تا اینکه در مورخه ۲۵ فروردین ماه امسال میثم مجددا به خانه من آمد و مدعی شد که با یک خریدار جهت بازدید نهایی خانه قرار گذاشته است؛ مدتی از حضور میثم در خانه گذشت اما خبری از خریدار نشد تا اینکه به پیشنهاد میثم ، او شخصا اقدام به سفارش غذا از رستوران کرد؛ در حال خوردن غذا بودیم که به محض خوردن چند قاشق اول، بیهوش شده و دیگر متوجه ی هیچ چیز نشدم.

وی گفت: در ساعت ۴ بامداد ۲۶ فروردین ماه به هوش آمدم و متوجه شدم که قسمت قابل توجهی از اموال خانه از جمله ۲۰ میلیون تومان وجه نقد داخل منزل و … تماما سرقت شده است.

کارآگاهان با مراجعه به بنگام املاک و در بررسی تصاویر مدارک و اطلاعات ارائه شده از سوی ‘میثم . م’ (متولد ۱۳۶۶) پیدا کردند که آدرس های ارائه شده تماما واهی است ؛ همچنین بنا بر تحقیقات ، میثم در طول مدت تردد خود در پاساژ … همیشه از کت و شلوار ، کروات و یک کیف دستی از نوع سامسونت استفاده می کرده و به همکاران خود و دیگر کسبه پاساژ عنوان می کرده که دارای مدارک کارشناسی در رشته مهندسی است.

در شرایطی که هیچگونه آدرس و نشانی از میثم وجود نداشت، کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه وی شدند؛ در تحقیقات پلیسی مشخص شد که میثم در شهر تهران بلامکان است و شب ها صرفا جهت استراحت به یک گرم خانه در محدوده میدان انقلاب مراجعه می کند.

با شناسایی دقیق گرم خانه ، این محل تحت مراقبت های پلیسی قرار گرفت تا نهایتا در یازدهم اردیبهشت ماه امسال ، میثم دستگیر و در بازرسی از کیف دستی اش مقادیری از اموال مالباخته از جمله قمستی از وجوه نقد ، لپ تاپ و … کشف شد؛ در ادامه قسمت دیگری از اموال مسروقه نیز در داخل یک چمدان ( در داخل گرم خانه ) کشف شد.

‘میثم . م’ پس از انتقال به پایگاه دوم آگاهی ، صراحتا به سرقت از منزل مالباخته و فروش قسمتی از اموال مسروقه از قبیل طلاجات ، تلویزیون و … نیز اعتراف کرد که با راهنمایی وی ، محل فروش طلاجات و … شناسایی و مابقی اموال مسروقه نیز کشف شد.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح متهم به سرقت به شیوه بیهوشی و کشف قسمت قابل توجهی از اموال مسروقه ، متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت و با قرار صادره از سوی بازپرس محترم پرونده روانه زندان شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب